MMA PLUFCColby Covington bez zęba! Są zdjęcia Amerykanina po rzekomym pobiciu przez Jorge Masvidala

Colby Covington bez zęba! Są zdjęcia Amerykanina po rzekomym pobiciu przez Jorge Masvidala

Colby Covington miał skończyć z uszkodzeniem mózgu, ale na razie jako dowód pokazano jego zdjęcia bez przedniego zęba i uszkodzony zegarek marki ROLEX, który rzekomo wart jest 95 tys. dolarów. To ofekt pobicia Amerykanina przez Jorge Masvidala.

Colby Covington

Do tego miało dojść 21 marca w jednym z barów w Miami. Do siedzącego wówczas przy stoliku i w towarzystwie kobiety Covingtona, miał zbliżyć się jego ostatni rywal – Jorge Masvidal, który nie zdzierżył porażki w oktagonie i postanowił zabawić się w kibola i wyjaśnić sprawę na ulicy.

W efekcie na Mavidala zostało wniesione doniesienie na policję, a Amerykanin nawet wylądował w areszcie.

Colby Covington po rzekomym pobiciu przez Jorge Masvidala w barze w Miami

Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia twarzy Colby’ego Covingtona i zdjęcia zegarka, który Masvidal miał mu uszkodzić, zrobione zaraz po tamtym zajściu. Na dodatek “Chaos” domaga się od Masvidala odszkodowania za rzekome “uszkodzenie mózgu” spowodowane niespodziewanym atakiem.

Zdjęcia, na które się powołujemy opublikował w sieci portal TMZ Sports.

Materiały dostarczył adwokat Jorge Masvidala Bradford Cohen. Kwestionuje on tymi zdjęciami obrażenia, jakie niby poniósł Covington podczas ulicznej bójki z Masvidalem.

A “Chaos” wyglądał po niej tak. Wyraźnie wydać, że ma zaczerwieniony prawy policzek oraz nie ma jednego z przednich zębów:

Zdjęcie

Zegarek, który miał uszkodzić Covington jest zdaniem adwokata Jorge Masvidala podróbką ROLEX-a i wcale nie jest wart 95 tys. dolarów.

Zdjęcia uszkodzonego zegarka poniżej:

A Wy jak sądzicie? Czy Colby Covington próbuje cokolwiek wyłudzić od swojego “wroga”?

Zobacz także:

Justin Gaethje przed walką z Oliveirą: Zrobię z nim to co z Chandlerem, z tym, że gdyby tam było pięć rund, toby zginął!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, Justin Gaethje przed nadchodzącą wielkimi krokami galą UFC 274 i walką z Charlesem Oliveirą nie gryzł się w język zapowiadając nadchodzące starcie.

Jacek Murański ostro o Nitro: Niech pokaże chociaż cień dowodu to chowam się na zawsze! [WIDEO]

Jest to mocny wywiad z Jackiem Murańskim. ”Muran” nie ukrywa, że ma bardzo dużą niechęć do popularnego ”Nitro”. W pewnym momencie Murański zaproponował nawet walkę 2 vs 1 (Jacek Murański vs Nitro i Jaś Kapela). Jacek podkreślił, że to zestawienie w kategorii pół śmiesznych i jest przekonany o szybkim zwycięstwie. 

Organizacja High League prezentuje dzień z Denisem Załęckim przed walką z Don Diego!

Specjalny materiał pojawił się na kanale High League przed nadchodzącym wydarzeniem. Trzecia edycja odbędzie się już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Denis Załęcki stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Podczas najbliższej gali czeka go wyjaśnienie mocnej spiny z Mateuszem Kubiszynem. Starcie z ”Don Diego” zostało zakontraktowane w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis