MMA PLDenis ZałęckiOrganizacja High League prezentuje dzień z Denisem Załęckim przed walką z Don Diego!

Organizacja High League prezentuje dzień z Denisem Załęckim przed walką z Don Diego!

Specjalny materiał pojawił się na kanale High League przed nadchodzącym wydarzeniem. Trzecia edycja odbędzie się już czwartego czerwca w Ergo Arenie. Denis Załęcki stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Podczas najbliższej gali czeka go wyjaśnienie mocnej spiny z Mateuszem Kubiszynem. Starcie z ”Don Diego” zostało zakontraktowane w formule MMA.

Załęcki

Obaj podczas ostatniej konfrontacji nie ukrywali, że zamierzają wymieniać mocne ciosy, a nie turlać się w parterze. Denis zadebiutował w High League na drugiej edycji, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Alanem Kwiecińskim. Być może ta historia nie jest zakończona, bowiem ”Alanik” w ostatnim czasie zapewniał, że jest gotowy na rewanż w piąstkówkach.

Starcie w Tauron Arenie dostarczyło mnóstwo emocji. Denis miał rywala parokrotnie na deskach i wydawało się, że za moment nastąpi koniec. Kwieciński pokazał charakter – wstawał i próbował jeszcze czymś zaskoczyć rywala. Było to za mało na rozpędzonego ”Bad Boya”, który ostatecznie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

To jest wyjątkowy materiał!

Dzień z Denisem Załęckim. Kamera High League pojawiła się w Toruniu czyli mieście, w którym mieszka ”Bad Boy”.

Cały materiał zobaczycie poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz ”Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Zobacz także:

Hunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim zdradził, że jest otwarty i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Temat takiej potencjalnej walki pojawia się już nie pierwszy raz.

Boxdel publikuje, kasuje, a na koniec przeprasza Nitro: Odwaliłem jak nigdy! Widzieliście?

Michał Baron postanowił na twitterze zamieścić post, w którym mówi o ”internetowej wojnie” Sergiusza Górskiego z ”Laluną” oraz Jackiem Murańskim. Popularny ”Nitrozyniak” szybko i mocno odpowiedział jednemu z właścicieli FAME MMA. ”Boxdel” postanowił skasować post i przeprosić swojego zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis