MMA PLUFCJustin Gaethje przed walką z Oliveirą: Zrobię z nim to co z Chandlerem, z tym, że gdyby tam było pięć rund, toby zginął!

Justin Gaethje przed walką z Oliveirą: Zrobię z nim to co z Chandlerem, z tym, że gdyby tam było pięć rund, toby zginął!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, Justin Gaethje przed nadchodzącą wielkimi krokami galą UFC 274 i walką z Charlesem Oliveirą nie gryzł się w język zapowiadając nadchodzące starcie.

Justin Gaethje

“The Highlight” w ostrych słowach zapowiedział walkę z Brazylijczykiem porównując to co czeka Oliveirę do wydarzeń, jakie miały miejsce w starciu z Michaelem Chandlerem.

Przypominamy, że tamto starcie Gaethje wygrał decyzją sędziów po trzech rundach. Twarz Chandlera po tamtej konfrontacji wyglądała fatalnie:

Justin Gaethje przed walką z Oliveirą na UFC 274

Oto, co Gaethje powiedział przed sobotnią galą UFC 274 w Phoenix:

“Zamierzam być perfekcyjny przez 25 minut. Jeśli zdoła mnie pokonać, to chwała mu, ale będzie musiał przejść przez piekło, tak jak Khabib. Z tym, że Oliveira nie jest tak umięśniony, nie jest tak silny i potężny jak Khabib i nie ma takich obaleń. Będzie musiał uważać i szukać moich błędów. Lepiej, żeby modlił się codziennie o obalenie, bo jeśli mu się to nie uda to czeka go to samo, co było z Chandlerem. Zrobię z nim to samo, z tym, że gdyby tam było pięć rund, toby zginął!” – grozi Gaethje.

Walka Oliveira vs Gaethje odbędzie się już w najbliższą sobotę 8 maja w Phoenix na UFC 274.

Zobacz także:

Hunter chętny na walkę z Załęckim: Jestem otwarty na taką propozycję, na każdej płaszczyźnie! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Daniel Więcławski w rozmowie z Arturem Wilanowskim zdradził, że jest otwarty i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Temat takiej potencjalnej walki pojawia się już nie pierwszy raz.

Boxdel publikuje, kasuje, a na koniec przeprasza Nitro: Odwaliłem jak nigdy! Widzieliście?

Michał Baron postanowił na twitterze zamieścić post, w którym mówi o ”internetowej wojnie” Sergiusza Górskiego z ”Laluną” oraz Jackiem Murańskim. Popularny ”Nitrozyniak” szybko i mocno odpowiedział jednemu z właścicieli FAME MMA. ”Boxdel” postanowił skasować post i przeprosić swojego zawodnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis