MMA PLFAME MMAJacek Murański ostro o Nitro: Niech pokaże chociaż cień dowodu to chowam się na zawsze! [WIDEO]

Jacek Murański ostro o Nitro: Niech pokaże chociaż cień dowodu to chowam się na zawsze! [WIDEO]

Jest to mocny wywiad z Jackiem Murańskim. ”Muran” nie ukrywa, że ma bardzo dużą niechęć do popularnego ”Nitro”. W pewnym momencie Murański zaproponował nawet walkę 2 vs 1 (Jacek Murański vs Nitro i Jaś Kapela). Jacek podkreślił, że to zestawienie w kategorii pół śmiesznych i jest przekonany o szybkim zwycięstwie. 

Murański

Sergiusz Górski szybko wraca do klatki. ”Nitro” drugi pojedynek w klatce FAME MMA odnotuje już czternastego maja w Tauron Arenie. ”Nitrozyniak” wystąpi wysoko w karcie, gdzie zmierzy się z debiutującym Marcinem “Xayoo” Majkutem.

Górski swój debiut odnotował na gali FAME MMA 13 w Gliwicach. ”Nitrozyniak” w formule K-1 zmierzył się z Pawłem ”Unboxallem”  Smektalskim. To był prawdziwy freak fight. Tu nie było dobrej kondycji, techniki, ani arcy mocnych ciosów. Górski nawet pod koniec pierwszej odsłony zaskoczył rywala. Reszta pojedynku to już jednak dominacja Smektalskiego, który wygrał zdecydowanie na punkty.

Jacek Murański uderza w Nitro!

To jest mocne uderzenie! Jacek Murański nie zamierza milczeć i już teraz w mocny sposób wypowiada się o ”Nitrozyniaku”. Podczas wywiadu (który zobaczycie poniżej) padło dużo mocnych słów w kierunku ”Nitro”. To nie koniec, bowiem Jacek Murański przedstawił różne sytuacje – przez które ma tak dużą niechęć do topowego youtubera w Polsce.

Cały wywiad zobaczycie poniżej:

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs TBA

Zobacz także:

High League 3: Lukas TV ma do wyjaśnienia konflikt z Kossakowskim w Ergo Arenie! Co wy na to?

Łukasz Wdowiak i Kamil Kossakowski stoczą swoją drugą walkę w organizacji High League. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Tu jest do wyjaśnienia pewna spina. Popularny ”Lukas TV” tuż po ostatniej walce nie ukrywał, że ma dużą niechęć do Kossakowskiego. Będą dymy na pierwszej konferencji? O wszystkim się przekonanym w najbliższą środę.

Jest nagranie zza kulis! Takie pieniądze dostali zawodnicy za uczestniczenie w Royal Division 1! Widzieliście?

To nie koniec nagrań zza kulis gali Royal Divsion 1. Tomasz Olejnik zrobił wszystko, aby doszła do skutku pierwsza edycja nowego freakowego projektu. Jak się okazuje był problem z pieniędzmi dla uczestników, którzy postanowili podjąć ryzyko i ”zawalczyć” w szalonych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis