MMA PLCiekawostkiCo za wytrzymałość! Ktoś jest w stanie go znokautować? [WIDEO]

Co za wytrzymałość! Ktoś jest w stanie go znokautować? [WIDEO]

Foto: twitter.com/SportsCenter
Foto: twitter.com/SportsCenter

Jeśli nie mieliście motywacji do ćwiczenia brzucha, to może on was przekona. Jeden z zawodników zaprezentował niebywałą odporność swojego korpusu na ciosy.

Treningi sportów walki mają to do siebie, iż niejednokrotnie fighterzy bardzo niekonwencjonalnie podchodzą do swoich przygotowań. Najlepszym przykładem na nieszablonowość treningów jest Tony Ferguson (25-4).

Gdy mówimy o niecodziennych ćwiczeniach, na myśl przychodzi również trening wytrzymałościowy. Wiele osób podejmuje się dość ryzykownych prób sprawdzenia swojego organizmu poprzez wytrzymywanie kolejnych serii zadawanych ciosów.

Takie ćwiczenia wraz z dbaniem o dużą tkankę mięśniową mogą przynieść jednak pozytywne rezultaty. Konto SportsCenter na Twitterze udostępniło filmik z potwierdzeniem opisanej tezy.

W materiale wideo główną postacią jest pewien zawodnik przyjmujący ciosy na bardzo rozbudowany korpus. Dobrze wytrenowanej mięśnie przyjmują bardzo mocne uderzenia innego z trenujących, który ucieka się nawet do ataków kolanem. Główny bohater filmiku nic sobie jednak z tego nie robi.

Zobaczcie sami szaloną wytrzymałość zawodnika:

Zobacz także:

Na Fight Island możemy spodziewać się dużych walk! Jakie obstawiacie?

Dana White przekonuje, że na wyspie zobaczymy duże pojedynki. Trzeba przyznać, że mimo trudności, które sprawia wirus nie możemy narzekać na brak emocji.

Ale to była akcja! Unik rodem z matrixa?

Rafael Fiziev nie może dobrze wspominać debiutu w UFC. Teraz radzi sobie świetnie, a jego zachowanie podczas ostatniego Fight Island cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Mateusz Gamrot podsumowuje ostatnie starcie. Kto następny?

Mateusz Gamrot w mediach społecznościowych postanowił podsumować ostatnią walkę. Poznaniak efektownie zakończył swoją trylogię z Normanem Parke.