MMA PLACACo powiedzieli Omielańczuk i Celiński? Wywiady po gali ACA 109

Co powiedzieli Omielańczuk i Celiński? Wywiady po gali ACA 109

Gala ACA 109 przeszła już do historii. Łódzki event przyniósł fanom dużo emocji, choć kibice polskich zawodników nie mieli aż tak wielu powodów do zadowolenia. Poniżej znajdziecie wywiady m.in. z Danielem Omielańczukiem (24-9-1, 1NC) oraz Karolem Celińskim (18-9-1), którzy odnieśli ważne zwycięstwa.

Gala ACA 109 była napakowana kilkoma znanymi nazwiskami polskiego świata MMA. W walce wieczoru naprzeciw siebie stanęli Piotr Strus (15-6-2, 1NC) oraz Rafał Haratyk (13-3-2). Zawodnik z Bielska-Białej zaskoczył swojego przeciwnika, nokautując go już w pierwszej rundzie rywalizacji.

Kolejne zwycięstwo w organizacji zdobył z kolei Omielańczuk. Były zawodnik UFC nie miał problemu z pokonaniem Tomasa Pakutinskasa (19-13-3), który nie przystąpił do drugiej rundy. Warszawianin odniósł dzięki temu czwarte zwycięstwo z rzędu, zbliżając się do walki o pas mistrzowski.

Mam nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać na walkę o pas. W tygodniu spotkam się z włodarzami i na pewno będziemy o tym rozmawiać. Wstępnie rozmawialiśmy dużo wcześniej, ale nie lubię przed walką wybiegać w przyszłość.

– powiedział zawodnik.

Podczas wydarzenia trylogię z Lukiem Barnattem (15-9) zakończył Celiński. Choć to Brytyjczyk był faworytem pojedynku, to “Cebula” po raz drugi wyszedł z batalii zwycięsko, dzięki czemu powrócił on na szlak zwycięstw.

Nie kuście mnie na następną walkę, miałem odpocząć. Miałem już kończyć, bo dużo mnie to kosztuje. W zasadzie nie mam życia, gdyż w zasadzie cały czas odpoczywam albo trenuję.

– stwierdził 40-latek.

Oprócz Omielańczuka i Celińskiego poniżej znajdziecie również wypowiedzi po walce Łukasza Kopery (9-4), Kamila Oniszczuka (7-1), Adama Pałasza (5-1) oraz rozmowę z Krzysztofem Gutowskim (8-0).

Wywiad z Łukaszem Koperą:

Wywiad z Danielem Omielańczukiem:

Wywiad z Rafałem Haratykiem:

Wywiad z Kamilem Oniszczukiem:

Wywiad z Adamem Pałaszem:

Wywiad z Karolem Celińskim:

Wywiad z Krzysztofem Gutowskim:

Zobacz także:

Mirosław Okniński o Najmanie! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie. Przypomnijmy, że trener przygotowuje ”Lwa” do wrześniowego starcia.

“Cieszyński Ksiażę” dostał dużą szansę. Zawalczy o mistrzowski pas!

Jan Błachowicz pod koniec września ma stanąć przed wielką szansą. Starcie z Dominickiem Reyesem zapowiada się emocjonująco.

Artur Szpilka o sytuacji z hejterem! W tej sytuacji jesteście Team Szpilka?

Artur Szpilka komentuje aferę w Pionkach. Były bokser do końca nie jest zadowolony z całej sytuacji.