MMA PLClout MMAClout MMA 1: Najman poszedł na wymianę i został zdemolowany! Fonfara skończył walkę w 16 sekund

Clout MMA 1: Najman poszedł na wymianę i został zdemolowany! Fonfara skończył walkę w 16 sekund

Andrzej ”Polish Prince” Fonfara wygrywa w main evencie Clout MMA 1. Pięściarz potrzebował 16-sekund na zastopowanie Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Najman

Najman udanie zadebiutował w organizacji High League. Ponadto był to bardzo ważny pojedynek ze względu na możliwość natychmiastowego rewanżu z Pawłem Jóźwiakiem. ”El Testosteron” mógł w jakieś części zmazać wrażenie z pierwszego ich starcia, które miało miejsce na WOTORE.

Przypomnijmy, że Najman miał wystąpić w grand prix w organizacji High League. Jego potencjalnym rywalem chociażby był Jacek ”Muran” Murański, Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak czy Dariusz ”Daro Lew” Kazmierczuk. Wszystko się zakończyło fiaskiem.

35-latek to przede wszystkim były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej. Fonfara w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Adonis Stevenson, Julio Cesar Chavez Jr., Natan Cleverly, Chad Dawson czy Joe Smith Jr.

Andrzej swój ostatni pojedynek w boksie odnotował w czerwcu 2018 roku, gdy przed czasem odprawił Ismayla Sillaha.

Szybka robota Fonfary!

”El Testosteron” zaskoczył wszystkich, bowiem od samego początku poszedł na wymianę ciosów i chciał zaskoczyć rywala. Najman trafił, ale zaraz Fonfara kontrował i były ogromne problemy. Uznany pięściarz obronił się przed obalenie i sam był z góry. Po kolejnych ciosach sędzia był zmuszony przerwać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis