MMA PLArchiwumClout MMAClout 2: Szalone wejście Najmana! ”El Testosteron” chce stoczyć dwie walki jednego wieczoru

Clout 2: Szalone wejście Najmana! ”El Testosteron” chce stoczyć dwie walki jednego wieczoru

Marcin Najman zamierzał zrobić show już przy swoim wejściu na drugi panel konferencji Clout MMA 2. ”El Testosteron” kolejny pojedynek stoczy dwudziestego ósmego października. Co ciekawe częstochowianin chce stoczyć dwie walki jednego wieczoru!

Najman

Najman w Płocku w formule MMA zmierzy się z dużo lżejszym Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim.

Częstochowianin swój debiut w Clout MMA odnotował w main evencie pierwszej edycji. Najman zmierzył się z utytułowanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Dla Andrzeja był to debiut w formule MMA i pierwsza walka w freak fightach. Andrzej potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki. ”El Testosteron” zaskoczył na samym początku, ponieważ ruszył i trafił dwoma cepami. Zaraz Najman próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Fonfara wykorzystał okazję i szybko zdemolował oponenta.

Stoczy dwie walki?

Tego nie można wykluczyć! Piotr Lizakowski niespodziewanie pojawił się na panelu z Adrianem Ciosem. Okazuje się, że ”El Testosteron” zgodził się, aby jednego wieczoru stoczyć dwie walki.

Jeżeli Marcin wygra szybko, bądź przegra na punkty to może stoczyć drugą walkę w Płocku. Co ciekawe będzie to starcie z byłym zawodnikiem swojej organizacji. Przypomnijmy bowiem, że Adrian walczył w przeszłości w MMA VIP.

Jest druga opcja… Jeżeli Lizakowski wygra z ”El Testosteronem” to on w Płocku zmierzy się z wspomnianym już Adrianem Ciosem.

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis