MMA PLNajnowszeClout MMAClout 2: Daniel Omielańczuk zaprezentował formę przed walką z Załęckim! Robi wrażenie!

Clout 2: Daniel Omielańczuk zaprezentował formę przed walką z Załęckim! Robi wrażenie!

To już za niecałe dwa tygodnie. Mowa o drugiej edycji Clout MMA, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. W main evencie zobaczymy walkę w formule bokserskiej (małe rękawice). Daniel Omielańczuk zmierzy się z Denisem Załęckim. Były zawodnik UFC i KSW zaprezentował formę przed nadchodzącą walką z ”Bad Boyem”.

Omielańczuk

Omielańczuk będzie chciał wrócić na odpowiednie tory i zrobić to w efektowny sposób. W ostatnim czasie Daniel po latach wrócił do największej organizacji w naszym kraju. Daniel stoczył trzy walki w KSW.

Kiedy pojawiła się informacja o podpisaniu kontraktu z reprezentantem WCA Fight Team wielu kibiców było przekonanych, że będzie to w końcu odpowiedni przeciwnik dla mistrza KSW – Phila De Friesa. Ostatecznie Omielańczuk nie zawalczył o pas. Daniel przegrał dwie walki. Było też zwycięstwo w Nowym Sączu, gdzie nie obyło się bez dyskusji. Omielańczuk pokonał wtedy na punkty Czecha – Michala Martinka.

Omielańczuk prezentuje formę!

Daniel Omielańczuk w mediach społecznościowych zaprezentował formę przed starciem z Denisem Załęckim na gali Clout MMA 2 w Płocku.

Walka odbędzie się w boksie w małych rękawicach (dystans – 3×3). Dodatkowo, gdy Denis złamie reguły walki w boksie dwukrotnie (kopnie, obali itp.) walka przechodzi do pełnego MMA.

Dwa tygodnie do @cloutmma 2 !!! #fights #boxing

Dwa tygodnie do @cloutmma 2 !!! #fights #boxing

Posted by Daniel Omielańczuk on Saturday, October 14, 2023

”Bad Boy” wraca po operacji i zamierza udowodnić wszystkim, że posiada duży potencjał oraz umiejętności. Załęcki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis