MMA PLUFCChris Wiedman po złamaniu nogi zdradził czy będzie chciał wrócić do startów w UFC

Chris Wiedman po złamaniu nogi zdradził czy będzie chciał wrócić do startów w UFC

Były mistrz wagi średniej UFC Chris Weidman po złamaniu nogi, której doznał w swojej ostatniej walce zdradził czy będzie chciał jeszcze kiedyś powrócić do startów.

Przypominamy, że Weidman doznał dramatycznie wyglądającego złamania nogi w walce z Uriahem Hallem, do którego doszło na gali UFC 261.

Pierwsze obrazki z tego zdarzenia nie napawały optymizmem:

Chris Wiedman po złamaniu nogi zdradził czy będzie chciał wrócić do startów w UFC

“The All-American” przechodzi teraz rehabilitację i choć do powrotu do startów ma bardzo długą drogę, to w rozmowie z MMAfighting.com nie wykluczył ponownego pojawienia się w oktagonie w przyszłości:

“Ciągle jeszcze bardzo długa droga do tego, żebym wyzdrowiał w pełni. Muszę przez to przejść i na pewno będą po drodze jakieś komplikacje. Ale nic mnie nie złamie. Po prostu idę do przodu.

Koniec końców, jeśli wrócę na trening i lekarze zabronią mi robić rzeczy, które mogłem robić przed kontuzją, to już nie wrócę, ale sam uważam, że nadal mogę być najlepszy na świecie. I jeśli dostanę zgodę na trenowanie z pełnym obciążeniem, to będę walczył nadal i zobaczycie mnie w oktagonie!”

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

FEN 35 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę w Amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się gala FEN 35. Na karcie walk pojawiło się 10 pojedynków, z czego 9 w formule MMA (w tym jeden na zasadach semi-pro) oraz “rodzynek” w postaci walki w formule K-1.