MMA PLArchiwumCezary OleksiejczukCezary Oleksiejczuk to Robocop? Dyrektor FEN przekazał z jakimi kontuzjami wszedł do walki na FEN 51!

Cezary Oleksiejczuk to Robocop? Dyrektor FEN przekazał z jakimi kontuzjami wszedł do walki na FEN 51!

Wygląda na to, że Cezary Oleksiejczuk to Robocop! Mistrz wagi półśredniej Fight Exclusive Night toczył swoją walkę na FEN 51 z poważnymi kontuzjami. O sprawie napisał Dyrektor sportowy FEN, a przez niektórych zwany matchmakerem lub rzecznikiem FEN – Jakub Borowicz.

Cezary Oleksiejczuk to Robocop

Oleksiejczuk w walce wieczoru gali FEN 51 w Lubinie skrzyżował rękawice z Chrisem Fishgoldem. Walka ta zakończyła się błyskawicznie i to Cezary Oleksiejczuk ponownie pokazał kibicom dlaczego w tej chwili uznawany jest za najlepszego zawodnika drugiej największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce.

Walkę Oleksiejczuka z Fishgoldem opisywaliśmy tak:

Cezary Oleksiejczuk to Robocop? Dyrektor FEN przekazał z jakimi kontuzjami wszedł do walki na FEN 51!

Teraz, już kilkadziesiąt godzin po tej walce dowiadujemy się, że Cezary Oleksiejczuk wchodził do klatki FEN w Lubinie z poważnymi kontuzjami.

Dyrektor FEN Jakub Borowicz przekazał kibicom takie oto informacje:

“Czarek Oleksiejczuk przystąpił do wczorajszej walki ze złamanym oczodołem i zerwanymi przyczepami w żebrach.” – napisał na portalu X.

Mimo kontuzji, Cezary Oleksiejczuk odniósł siódmą wiktorię z rzędu. Polak nie ukrywa, że jego sportową ambicją są walki w największej organizacji MMA na świecie – UFC. W organizacji prowadzonej przez Danę White’a walczy już jego brat, Michał.

A Wy jak myślicie – jaka przyszłość czeka teraz Cezarego Oleksiejczuka?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis