MMA PLArchiwumCezary OleksiejczukCezary Oleksiejczuk przejdzie do KSW? “Wygląda tu tak jak w UFC”

Cezary Oleksiejczuk przejdzie do KSW? “Wygląda tu tak jak w UFC”

Czy kolejny mistrz organizacji FEN przejdzie do Federacji KSW? Cezary Oleksiejczuk udzielił wywiadu portalowi InTheCage.pl, przy okazji swojej obecności na gali XTB KSW 88 w Radomiu. Oleksiejczuk nie wykluczył takiego transferu, a nawet potwierdził, że były już na ten temat rozmowy!

Cezary Oleksiejczuk przejdzie do KSW

Cezary Oleksiejczuk to aktualny mistrz wagi półśredniej FEN. Zawodnik ten mówił ostatnio, że jego celem sportowym i największą ambicją jest dołączenie do organizacji UFC, w której od lat walczy już jego brat – Michał.

Młodszy z popularnego w kręgach sportów walki w Polsce rodzeństwa nie wykluczył przenosin do KSW.

Cezary Oleksiejczuk przejdzie do KSW?

Oleksiejczuk został złapany przez dziennikarza portalu InTheCage.pl, gdzie odpowiedział m.in. na pytanie o swoją przyszłość. W tej kwestii nie wyklucza on połączenia jej z Federacją KSW.

Zresztą niedawno Oleksiejczuk – jak to zresztą sam przyznał – przymierzany był do walki z Adrianem Bartosińskim, z którym ma medialny konflikt i to on mógł wylądować w miejscu Salahdine’a Parnasse’a, który na KSW 89 w Gliwicach zmierzy się z “Bartosem” o pas wagi półśredniej KSW:

“Pierwszy raz jestem na backstage’u KSW i jestem szczerze zaskoczony, bo wygląda tu tak jak w UFC, gdzie jeżdżę z Michałem. Jest praktycznie identycznie. Identycznie to wszystko wygląda. Bardzo organizacja dba o zawodników, fajne miejsce i kto wie, kto wie jak potoczą się moje losy. Z Adrianem Bartosińskim miałem właśnie utarczkę, gdzieś mnie przymierzali do tej walki zamiast Salahdie’a, więc kto wie?”

A Wy jak myślicie, gdzie w niedalekiej przyszłości wyląduje Cezary Oleksiejczuk? Gdzie widzielibyście tego zawodnika?

Przypominamy, że potencjalny transfer Cezarego Oleksiejczuka do KSW byłby kolejnymi przenosinami aktualnego mistrza FEN-u do Federacji KSW. Ostatnio do największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce dołączył bowiem mistrz wagi średniej FEN – Piotr Kuberski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis