MMA PLUFCCarla Esparza kontuzjowana! Mackenzie Dern proponuje starcie o tymczasowy pas z pogromczynią Joanny Jędrzejczyk

Carla Esparza kontuzjowana! Mackenzie Dern proponuje starcie o tymczasowy pas z pogromczynią Joanny Jędrzejczyk

Pokićkała się sytuacja w wadze słomkowej dywizji kobiet. Aktualna mistrzyni Carla Esparza została kontuzjowana i zadeklarowała, że nie będzie walczyć do końca roku. W tych okolicznościach Mackenzie Dern ma plan. Sprytny plan!

Mackenzie Dern

Esparza w rozmowie z MMAjunkie wyznała, że odrzuciła ofertę obrony mistrzowskiego pasa, którego miała obronić 22 października na UFC 281 w Abu Dhabi. Jej rywalką miała być Weili Zhang, czyli ostatnia pogromczyni Joanny Jędrzejczyk. Powód odrzucenia: kontuzja.

Mackenzie Dern proponuje starcie o tymczasowy pas z pogromczynią Joanny Jędrzejczyk

W tych okolicznościach, Mackenzie Dern, która wygrała pięć z ostatnich sześciu walk, zaproponowała UFC walkę o tymczasowy pas mistrzowski wagi słomkowej:

“Jeśli mają tymczasowy pas, to ja chcę o niego walczyć. Starcie z Weili Zhang lub z którąkolwiek inną rywalką. Zdecydowanie jestem zainteresowana. Rozmawiałam z Mickiem Maynardem, wysłałam wiadomość do Dany White, w której napisałam, że jestem gotowa na którąkolwiek z rywalek. Zdecydowanie byłabym tym zainteresowana.”

A Wy chcielibyście zobaczyć starcie Zhang vs Dern o tymczasowy pas UFC?

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis