MMA PLNajnowszeWrestlingCain Velasquez pod nadzorem policji walczył w pro wrestlingu. Wziął udział w pojedynku trzech na trzech [WIDEO]

Cain Velasquez pod nadzorem policji walczył w pro wrestlingu. Wziął udział w pojedynku trzech na trzech [WIDEO]

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Cain Velasquez w miniony weekend walczył na gali pro wrestlingu. Co ciekawe, jego występ był ubezpieczany przez policję. Velasquez bowiem przebywa na warunkowym zwolnieniu z aresztu.

Cain Velasquez

Can Velasquez po długich miesiącach walki o wolność uzyskał możliwość opuszczenia aresztu w trybie warunkowym. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami jest oskarżony o próbę zabójstwa człowieka, który wielokrotnie miał molestować seksualnie jego czteroletniego synka.

W ten weekend Velasquez pojawił się na gali Lucha Libre AAA Worldwide w miejscowości Tempe w Arizonie.

Cain Velasquez pod nadzorem policji walczył w pro wrestlingu

Występ Caina Velasqueza odbył się pod nadzorem policji. Jednym z warunków uczestnictwa zawodnika w tym popularnym w Ameryce show była obecność mundurowych, którzy “pilnowali” Velasqueza.

Sam zawodnik wziął udział w pojedynku trzech na trzech. W jego drużynie byli jeszcze Pagano i Blue Demon Jr. Rywalami natomiast byli Taurus, Sam Adonis and Gringo Loco.

To, jak przebiegał ten pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Murański ma problem przed meczem? Najman: Komu on ma kibicować? Serce rozdarte!

Marcin Najman twierdzi, że Jacek Murański ma duży problem przed niedzielnym meczem reprezentacji Polski, która na boisku zmierzy się z Francją. ”El Testosteron” zapewnia, że ”Muran” ma rozdarte serce, bowiem nie wie komu kibicować w takim spotkaniu.

Oktagon 37: Trzy zwycięstwa Polaków w Czechach! Pałasz i Bryczek nokautują rywali! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości z Ostrawy, gdzie odbyła się dziś gala Oktagon 37. W karcie walk pojawiło się trzech Polaków. Każdy wraca z tarczą! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis