MMA PLNajnowszeCiekawostkiCzy Cain Velasquez może wrócić do sportu będąc na wolności za kaucją? Jest decyzja Sądu!

Czy Cain Velasquez może wrócić do sportu będąc na wolności za kaucją? Jest decyzja Sądu!

Wreszcie można odpowiedzieć na pytanie: Czy Cain Velasquez może wrócić do sportu będąc na wolności za kaucją? Były mistrz wagi ciężkiej UFC wyszedł bowiem z aresztu, w którym przebywał od lutego tego roku.

Cain Velasquez może wrócić do sportu

Velasquez bowiem próbował dokonać samosądu. Zawodnik MMA chciał zastrzelić mężczyznę, który wielokrotnie miał molestować seksualnie jego czteroletniego syna.

Po miesiącach rozpraw, Velasquez wreszcie otrzymał zgodę od Sądu hrabstwa Santa Clara Country w Kalifornii na wyjście na wolność za kaucją i monitorowanie GPS jego przebywania.

Czy Cain Velasquez może wrócić do sportu będąc na wolności za kaucją? Jest decyzja Sądu!

W tym tygodniu Cain Velasquez zwrócił się do Sądu z wnioskiem o umożliwienie uprawiania przez niego sportu w sposób zarobkowy. Teraz jest decyzja w tej sprawie!

Velasquez ubiegał się o zgodę na udział w gali pro wrestlingu Lucha Libre AAA Worldwide, która odbędzie się 4 grudnia w Mullett Arena w miejscowości Tempe, gdzie Amerykanin uczęszczał do college’u.

Decyzją Sądu, Amerykanin może wziąć udział w tym wydarzeniu, ale będzie musiał mieć asekurację w postaci policjanta, który będzie pilnował go podczas, gdy ten będzie występował w ringu i będzie musiał zdjąć czujnik GPS.

Velasquez musi pokryć koszty pracy policjanta na imprezie, w której weźmie udział.

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis