MMA PLUFCCain Velasquez aresztowany za usiłowanie zabójstwa. Wkrótce stanie przed sądem

Cain Velasquez aresztowany za usiłowanie zabójstwa. Wkrótce stanie przed sądem

Były mistrz królewskiej dywizji UFC Cain Velasquez został aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa.

Cain Velasquez aresztowany
Foto: UFC

Jak już wcześniej informowaliśmy Velasquez brał udział w strzelaninie, do której doszło w poniedziałek w stanie Kalifornia. Policja z San Jose informowała wcześniej o postrzelonym mężczyźnie, który został przetransportowany do szpitala z ranami nie zagrażającymi życiu. We wtorek poinformowano, że zidentyfikowano strzelca, którym jest właśnie Cain Velasquez.

Były mistrz UFC przebywa w więzieniu w hrabstwie Santa Clara i nie ma możliwości wyjścia za kaucją. Rozprawa w jego sprawie ma odbyć się już w środę.

Policja informuje, że motywy i okoliczności zdarzenia są wciąż badane. Jak informuje portal ESPN otoczenie zawodnika nie udzieliło komentarza w tej sprawie.

Velasquez w przeszłości dwukrotnie zostawał mistrzem wagi ciężkiej UFC. W 2010 roku zdobył pas pokonując Brocka Lesnara. Tytuł stracił po porażce z Juniorem dos Santosem Później zrewanżował się jednak Brazylijczykowi dwukrotnie przy okazji odzyskując pas. Ostatecznie mistrzem przestał być w roku 2015, gdy pokonał go Fabricio Werdum. Po raz ostatni Velasquez pojawił się w oktagonie w lutym 2019 roku, kiedy to w zaledwie 26 sekund znokautował go Francis Ngannou. Po zakończeniu kariery w MMA zajął się wrestlingiem występując przez pewien czas nawet dla organizacji WWE.

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis