MMA PLUFCCain Velasquez brał udział w strzelaninie! Jedna osoba poważnie ranna!

Cain Velasquez brał udział w strzelaninie! Jedna osoba poważnie ranna!

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Cain Velasquez brał udział w strzelaninie, która miała miejsce w miniony poniedziałek. W wyniku strzelaniny jedna osoba została poważnie ranna.

Cain Velasquez

Incydent miał miejsce w Morgan Hill w Kalifornii. Śledztwo w sprawie strzelaniny prowadzi policja z San Jose. Nie podała ona jednak szczegółów dotyczących udziału Caina Velasqueza.

Cain Velasquez brał udział w strzelaninie! Jedna osoba poważnie ranna!

Rzecznik prasowy policji w San Jose poinformował, że w wyniku strzelaniny mającej miejsce w pobliżu autostrady Monterey i Bailey Avenue poważnie ucierpiała jedna osoba. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Motyw strzelaniny nie jest znany.

Wiadomo, że w sprawę zamieszany jest były mistrz UFC Cain Velasquez, choć jego rola w tej strzelaninie nie jest znana.

39-letni Velasquez na co dzień trenuje w American Kickboxing Academy w San Jose, czyli około 40 mil od miejsca, gdzie doszło do strzelaniny. Cain Velasquez obecnie nie jest aktywnym zawodnikiem MMA.

Zobacz także:

KSW 68: Wojna na Ukrainie zbiera swoje żniwo! Musaev zdjęty z rozpiski! Dobra decyzja?

Hiobowych wieści ciąg dalszy. Shamil Musaev, czyli numer 1 rankingu kategorii półśredniej miał stoczyć swój pojedynek na najbliższej gali KSW 68. Wskutek sytuacji na naszym kontynencie pojedynek Rosjanina został odwołany.

High League publikuje ważne oświadczenie w sprawie rzekomych politycznych powiązań! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na komentarz High League, która w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie. Freakowa organizacja odpowiedziała w sprawie rzekomych politycznych powiązań, bowiem coraz częściej w internecie pojawiają się takie informacje.

Jan Błachowicz odpowiada Stricklandowi, który sugerował Ukrainie poddanie się Rosji: Ich opór jest godny podziwu! Wolność!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz odpowiada zawodnikowi UFC – Seanowi Stricklandowi, który sugerował Ukrainie poddanie się Rosji i oddanie swojego terytorium teoretycznie silniejszemu najeźdźcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis