MMA PLNajnowszeCiekawostkiByły zawodnik UFC i zwycięzca turnieju PFL wystąpi w programie Big Brother Brasil

Były zawodnik UFC i zwycięzca turnieju PFL wystąpi w programie Big Brother Brasil

Były zawodnik UFC i zwycięzca turnieju PFL ze stawką miliona dolarów wystąpi w programie Big Brother Brasil. Znane reality show jest niezwykle popularne w Brazylii od dwóch dekad!

zwycięzca turnieju PFL wystąpi w programie Big Brother Brasil

Osobą, która wystąpi we wspomnianym programie jest Antonio Carlos Junior.

Brazylijczyk wygrał trzeci sezon The Ultimate Fighter Brazil, który odbywał się w 2014 i dzięki temu programowi dostał się do organizacji UFC. W startach w największej organizacji MMA na świecie notował rekord 7-5 i 1 N/C.

Potem dołączył do organizacji PFL, gdzie w 2021 roku wygrał Grand Prix wagi półciężkiej, zgarniając milion dolarów.

Teraz Carlos Junior weźmie udział w 23 edycji programu Big Brother. Będzie to wersja celebrycka. Nagrodą w tym programie będzie 400 tys. dolarów. Edycja, w której zawodnik MMA weźmie udział będzie trwała do kwietnia 2023 roku.

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis