MMA PLMMA AttackByły zawodnik UFC Adam Wieczorek wystąpi na MMA Attack w Będzinie

Były zawodnik UFC Adam Wieczorek wystąpi na MMA Attack w Będzinie

Były zawodnik UFC i autor niekonwencjonalnego poddania omoplatą w wadze ciężkiej największej organizacji MMA na świecie – Adam Wieczorek wystąpi na gali MMA Attack w Będzinie. Walka Polaka została już oficjalnie ogłoszona.

Adam Wieczorek wystąpi na MMA Attack

Głośna na polskim rynku marka powraca ze swoją czwartą galą w swojej historii. MMA Attack 4 odbędzie się bowiem 24 września w Będzinie. Były zawodnik UFC będzie jednym z atrakcji na karcie walk.

Były zawodnik UFC Adam Wieczorek wystąpi na MMA Attack w Będzinie

Występ Adama Wieczorka na MMA Attack 4 został już oficjalnie ogłoszony przez organizatora:

Obecnie czekamy na przedstawienie rywala “Siwego”.

Przypominamy, że Adam Wieczorek w organizacji UFC stoczył trzy walki notując rekord 2-1. Wygrywał on z Anthonym Hamiltonem i Arjanem Bhullarem. Przegrał decyzją z Marcosem Rogeiro De Limą.

W swojej ostatniej próbie walki w MMA miał wystąpić na gali FEN 37 w listopadzie zeszłego roku. Jego przeciwnikiem miał być Szymon Bajor, ale starcie to ostatecznie nie doszło do skutku.

Zobacz także:

Będzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Niewykluczone, że dojdzie do takiego starcia! Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie po najbliższej walce zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter pojawił się przy mikrofonie i zaznaczył, że jest chętny, lecz byłaby to walka… bez parteru!

Youtuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa! Co wy na to?

Jake Paul nie odpuszcza! Popularny youtuber na twitterze wyśmiał Kamaru Usmana (20-2), który w sobotę stracił tytuł wagi półśredniej w UFC. Ponadto Amerykanin skrytykował walkę pomiędzy Lukiem Rockholdem, a Paulo Costą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis