MMA PLJake PaulYoutuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa!

Youtuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa!

Jake Paul nie odpuszcza! Popularny youtuber na twitterze wyśmiał Kamaru Usmana (20-2), który w sobotę stracił tytuł wagi półśredniej w UFC. Ponadto Amerykanin skrytykował walkę pomiędzy Lukiem Rockholdem, a Paulo Costą.

Paul

Paul w poprzednim roku zmierzył się z byłymi zawodnikami UFC. Zaczęło się od straszliwego nokautu. Youtuber już w pierwszej rundzie znalazł sposób na Bena Askrena. Następne dwie walki, to starcie z byłym mistrzem UFC – Tyronem Woodley’em. Pierwszy pojedynek zakończył się decyzją sędziów, a drugi zwycięstwem przez nokaut.

Warto zaznaczyć, że Paul jeszcze w tym roku wróci na ring. Kto będzie przeciwnikiem? Jake liczy na coraz, to większe nazwiska!

Moim następnym przeciwnikiem będzie zawodowy bokser i oczywiście będzie miał zwycięski rekord tak jak Timmy i Ramen zanim się wycofali. Październik.

Youtuber wyśmiewa!

Jake Paul na twitterze postanowił wyśmiać… Kamaru Usmana!

Youtuber ponadto skrytykował walkę Rockholda z Paulo Costą.

Rockhold vs Paulo, żenująca walka. Uwielbione starcie uliczne. Obydwaj są łatwą wypłatą.

Brazylijczyk postanowił szybko odpowiedzieć.

Myślę tak samo na twój temat. Łatwe pieniądze dla ciebie, więc śmiało wyjdź i to zrób.

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego! Oglądaliście?

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

PRIME 3: Dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z Adrianem Ciosem już 1 października! Co wy na to?

Ten konflikt musiał znaleźć rozwiązanie w klatce PRIME SHOW MMA! Prowadzący konferencje PRIME, dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z aktorem i influencerem Adranem Ciosem na PRIME 3: Street Fighter w Radomiu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis