MMA PLNajnowszeBellatorByły zawodnik MMA i policjant skazany za pobicie kobiety. W MMA stoczył 18 walk

Były zawodnik MMA i policjant skazany za pobicie kobiety. W MMA stoczył 18 walk

Były zawodnik MMA i jednocześnie pełniący służbę jako policjant skazany za pobicie kobiety. W zawodowej karierze w mieszanych sztukach walki stoczył 18 walk.

Były zawodnik MMA skazany
Foto: Twitter/ John Hawk

Jak donosi bowiem 19 News, były zawodnik MMA i policjant z komisariatu w Cleveland John Hawk został skazany na dwa lata w zawieszeniu za napaść na kobietę, której dopuścił się na początku 2020 roku.

Były zawodnik MMA i policjant skazany za pobicie kobiety

41-letni obecnie Hawk był oficerem z komisariatu policji w Cleveland od 2019 roku. W przeszłości walczył w okrągłej klatce Bellatora, gdzie stoczył trzy pojedynki.

Hawk został oskarżony i napaść i uprowadzenie kobiety, ale ten drugi zarzut został zniesiony. 41-latek został jednak skazany za pobicie i złamanie nosa kobiecie, którego dopuścił się na początku 2020 roku. Wobec swoich czynów utracił stanowisko policjanta w Cleveland.

Ofiara w wyniku pobicia przez Hawka miała doznać wstrząśnienia mózgu, złamania kości nosowej i rozcięcia na twarzy, które wymagało szycia. Prokuratura ustaliła, że Hawk spotykał się z ową kobietą, a do incydentu doszło w jego domu, kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Hawk od 4 marca przebywa na bezpłatnym urlopie.

W swojej karierze w MMA stoczył trzy walki dla organizacji Bellator MMA. W 2011 roku debiutował on w klatce, gdzie przegrał z Allanem Weickeertem, Wówczas poddał go narożnik. Później poniósł porażki niejednogłośnymi decyzjami z Rogerem Hollettem i Marcusem Vanttinenem. W 2012 roku został zwolniony z Bellatora. Zawodowo walczył do 2016 roku.

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o najbliższej walce Jana Błachowicza. Polak już 6 marca na gali UFC 259 skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, którego stawką będzie pas dywizji półciężkiej.

Ostatnia walka w karierze Fedora. Ostatni pogromca “Różala” wśród chętnych do starcia!

Przed nami ostatnia walka w karierze legendarnego Fedora Emelianenko. 44-letnia żywa legenda światowego MMA swoją zawodową karierę ma zakończyć po następnej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis