MMA PLArchiwumFENByły mistrz odchodzi z organizacji FEN! To kolejne pożegnanie z ważnym dla FEN zawodnikiem

Były mistrz odchodzi z organizacji FEN! To kolejne pożegnanie z ważnym dla FEN zawodnikiem

Złe wiadomości dla organizacji Fight Exclusive Night. Były mistrz wagi piórkowej Adrian Zieliński odchodzi z FEN! Jest to już oficjalna wiadomość, którą druga największa polska organizacja mieszanych sztuk walki podała w swoich mediach społecznościowych.

Były mistrz odchodzi z organizacji FEN

Zieliński to były mistrz wagi piórkowej i jeden z najefektowniej walczących zawodników tej kategorii wagowej w Polsce.

W swoich ostatnich pięciu walkach, Zieliński wygrywał czterokrotnie. Jedyną porażkę zanotował z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Cezarym Oleksiejczukiem, z którym poległ przez TKO w pierwszej rundzie na gali FEN 42.

Zieliński pokonywał natomiast kolejno: Szymona Duszę, Jacka Jędraszczyka, Maksima Grabovicha i ostatnio Kamila Kraskę.

Były mistrz odchodzi z organizacji FEN! To kolejne pożegnanie z ważnym dla FEN zawodnikiem

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizacji FEN, Adrian Zieliński wypełnił obowiązujący go kontrakt z organizacją Pawła Jóźwiaka i nie zdecydował się na jego przedłużenie:

“Były mistrz kategorii piórkowej oraz pretendent w kategorii półśredniej, Adrian Zieliński, wypełnił kontrakt z naszą organizacją i swoją karierę będzie kontynuował poza FEN. Adrian, dziękujemy za wszystkie emocje dostarczone nam przez te 4 lata i życzymy powodzenia!”

Odejście Adriana Zielińskiego z FEN to kolejne pożegnanie się z ważnym dla tej organizacji zawodnikiem. Ostatnio bowiem z FEN-em rozstał się mistrz wagi średniej Piotr Kuberski, który związał się kontraktem z Federacją KSW i zadebiutuje w klatce polskiego giganta na gali XTB KSW 88 w Radomiu.

Póki co nie znamy najbliższej sportowej przyszłości Adriana Zielińskiego. A Wy jak typujecie – z kim zwiąże się kontraktem ten zawodnik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis