MMA PLNajnowszeCiekawostkiZawodnik MMA zaatakowany nożem pod swoim domem w Miami! Przestępca szybko tego pożałował [WIDEO]

Zawodnik MMA zaatakowany nożem pod swoim domem w Miami! Przestępca szybko tego pożałował [WIDEO]

Do dramatycznej sytuacji doszło w Miami, gdzie zawodnik MMA został zaatakowany nożem, siedząc w samochodzie pod swoim domem. Napastnik jednak szybko pożałował swojego zachowania.

Zawodnik MMA zaatakowany nożem pod swoim domem w Miami

Sprawę napaści nagłaśniają właśnie amerykańskie media. Sprawa dotyczy wydarzeń, które miały miejsce dzień po Halloween, czyli w święto Wszystkich Świętych czasu polskiego około godziny 4 nad ranem.

Zawodnik MMA zaatakowany nożem pod swoim domem w Miami!

Jak się dowiadujemy – były zawodnik mieszanych sztuk walki Javier Baez został zaatakowany przez mężczyznę o nazwisku Omar Morrero, kiedy siedział w swoim samochodzie pod swoim domem w Miami.

Napastnik najpierw zapukał w szybę auta Baeza, a kiedy ten wyszedł z niego, rzucił się na niego z nożem.

Jednak szybko pożałował swojej decyzji o napaści, bowiem były zawodnik MMA szybko obalił przestępcę i zaczął go dusić, dając sobie miejsce do ratunku.

Całe wydarzenie nagrały kamery monitoringu:

Baez trzymał unieszkodliwionego napastnika do czasu przyjazdu miejscowej policji. Później w rozmowie z lokalnymi mediami mówił:

“Kiedy zacząłem go dusić, on po prostu wypuścił nóż z ręki. Nikt nie martwi się o nic oprócz oddychania, kiedy nie może złapać powietrza. Trenuję przez całe życie. Mam czarny pas w jiu jitsu. Walczyłem na studiach. Mam osiem zawodowych walk. W MMA Masters mam świetnych partnerów treningowych.”

Co ciekawe przestępca – Omar Morrrero został zatrzymany przez policję, zostały mu postawione zarzuty próby pobicia, ale nie przyznaje się do winy.

https://twitter.com/JiujitsuOtter/status/1721179949724250113

Baez ma 34 lata i w pojedynkach na zasadach MMA występował w latach 2011-2018. Jego rekord w zawodowym MMA wynosi 5-2-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis