MMA PLNajnowszeMMAByły mistrz Glory znokautował Polaka we Francji [WIDEO]

Były mistrz Glory znokautował Polaka we Francji [WIDEO]

W sobotę odbyła się gala MMA GP. W walce wieczoru nasz rodak – Paweł Klimas zmierzył się z byłym mistrzem Glory – Cedricem Doumbe. Pojedynek ten zakończył się wygraną Doumbe w drugiej rundzie.

“Klimasinhio” walczył w takich organizacjach jak Browar Północy, Strife, Fight Empire MMA oraz MMA GP. Zadebiutował w 2020 roku na gali Browar Północy Fight Night pokonując w pierwszej rundzie Piotra Janika. Drugą i zarazem ostatnią walkę w tej organizacji stoczył we wrześniu 2020 podczas Browar Północy Fight Night 2, gdzie pokonał Karola Mikielskiego.

Kolejna organizacja, w której walczył to Strife. Stoczył tam jeden pojedynek poczas pierwszej edycji. Przegrał tam Markiem Gorczycą. Walczył też na gali Fight Empire MMA, gdzie stoczył dwa pojedynki. Na gali numer 1 pokonał Roberta Różenko, a na 2 edycji też wygrał tylko tym razem z Pawłem Brynkiewiczem. Ostatnią walkę stoczył na gali MMA GP przegrywając z Cedricem Doumbe.

Przegrana Polaka!

Dzisiaj w mediach społecznościowych Caposa pojawiło się nagranie z nokautu byłego mistrza Glory na Klimasie.

Zobacz także:

UFC 285: Jon Jones szybko poddał Ciryla Gane. “Bones” nowym mistrzem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Jon Jones (27-1, 1 N/C)już w pierwszej rundzie poddał Ciryla Gane (12-1) w walce wieczoru gali UFC 285, której stawką był wakujący pas wagi ciężkiej.

Mateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy!

Jesteśmy po gali UFC 285. Podczas jednej z walk nasz rodak – Mateusz Gamrot zmierzył się z Jalinem Turnerem. Pojedynek ten zakończył się niejednogłośną wygraną “Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis