MMA PLFENByły mistrz FEN Adrian Zieliński o potencjalnej walce z Murańskim: Gdzie mi tu ze starym dziadem…

Były mistrz FEN Adrian Zieliński o potencjalnej walce z Murańskim: Gdzie mi tu ze starym dziadem…

Adrian Zieliński to były mistrz FEN w wadze piórkowej, który ma za sobą efektową wygraną w walce wieczoru gali FEN 49 w Mrągowie. Przy okazji swojej ostatniej walki Zieliński został zaproszony na wywiad do lokalnych mediów, gdzie opowiedział między innymi o potencjalnej walce z Jackiem Murańskim.

Adrian Zieliński o potencjalnej walce z Jackiem Murańskim

36-latek znajduje się obecnie w dobrej pozycji. Zieliński wygrał cztery z pięciu ostatnich swoich walk w klatce FEN-u. Przegrał tylko z aktualnie panującym mistrzem wagi lekkiej Cezarym Oleskiejczukiem. Mówi się, że olsztynianin jest bardzo blisko kolejnej walki o pas organizacji Fight Exclusive Night.

I tak jak w aspekcie sportowym Zieliński pokonuje swoich rywali, tak samo i w aspekcie komediowym również ma mocne uderzenia.

Były mistrz FEN Adrian Zieliński o potencjalnej walce z Jackiem Murańskim: Gdzie mi tu ze starym dziadem…

Zieliński otrzymał od dziennikarza przeprowadzającego z nim wywiad pytanie o potencjalne starcie z żywą legendą polskich freak fightów – utytułowanym na sali gimnastycznej krawerem Jackiem Murańskim.

Oto, co Zieliński powiedział na temat takiego potencjalnego zestawienia:

“Znam, no ale gdzie mi tu ze starym dziadem. Przecież ja bym zabić go mógł. Nie porównujmy. Ja 20 lat się tym zajmuję, mam 40 walk, zamykam oczy i go trafiam prosto w zęby. Strach jest go uderzyć. Bałbym się go uderzyć jak jakiegoś zwykłego turystę na ulicy. Czy on by się chciał ze mną zmierzyć? Raczej szczerze wątpię.”

Przypominamy, że Jacek Murański nie boi się żadnych walk nawet tych toczonych w wymyślonej przez siebie rzymskiej klatce. Mimo ujemnego rekordu, Stary Muran ciągle wywołuje poruszenie w świecie freaków, a na jego walki dalej czeka mnóstwo kibiców.

Co ciekawe, wg serwisu Tapology ma już nawet zaplanowaną kolejną walkę. Murański ma się zmierzyć w niej z… Tomaszem Oświecińskim. Ta wiadomość o tym zestawieniu jednak nie została jeszcze potwierdzona przez organizatora:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis