MMA PLBellatorByły mistrz Bellatora Michael Chandler zostanie wolnym agentem! Szansa dla UFC, ONE i KSW?

Były mistrz Bellatora Michael Chandler zostanie wolnym agentem! Szansa dla UFC, ONE i KSW?

Były mistrz wagi lekkiej organizacji Bellator MMA Michael Chandler (20-5) zostanie wolnym agentem i przetestuje swoją wartość na rynku zawodników mieszanych sztuk walki. Otwiera się zatem furtka dla takich organizacji jak UFC, One Championship czy KSW, które powalczą o angaż zawodnika.

Foto: Google News

Chandler jest jednym z najlepszych zawodników w historii organizacji Bellator MMA, który trzykrotnie zakładał na swoje barki pas mistrzowski wagi lekkiej. W kontrakcie z amerykańską organizacją została mu jeszcze jedna walka, którą stoczy z Bensonem Hendersonem, a potem zostanie wolnym agentem.

W rozmowie z ESPN, Chandler potwierdził, że po swojej najbliższej walce porozmawia z innymi potencjalnymi pracodawcami na temat angażu:

“Rozmawialiśmy już trochę z Bellatorem, ale wygląda na to, że po walce z Bensonem Hendersonem zostanę wolnym agentem. Nie chciałbym niczego innego, niż zakończenie kariery jako zawodnik Bellatora, o czym powiedziałem Scottowi Cokerowi, ale fakty są takie, że moja żona i syn zasługują na porządną opiekę, a ja czuję, że mogę lepszą opiekę zapewnić im walcząc gdzie indziej.

Jestem facetem, który mógłby pójść do One Championship, by zrobić trylogię z Eddiem Alvarezem, lub który walczy w UFC z takimi zawodnikami jak Justin Gaethje czy Dustin Poirier i daje walki roku. Uważam też siebie za najlepszego kandydata do pokonania Khabiba Nurmagomedovowa.”

Jak myślicie, gdzie swój angaż po Bellatorze znajdzie Chandler?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis