MMA PLBellatorByły mistrz Bellatora Michael Chandler zostanie wolnym agentem! Szansa dla UFC, ONE i KSW?

Były mistrz Bellatora Michael Chandler zostanie wolnym agentem! Szansa dla UFC, ONE i KSW?

Foto: Google News

Były mistrz wagi lekkiej organizacji Bellator MMA Michael Chandler (20-5) zostanie wolnym agentem i przetestuje swoją wartość na rynku zawodników mieszanych sztuk walki. Otwiera się zatem furtka dla takich organizacji jak UFC, One Championship czy KSW, które powalczą o angaż zawodnika.

Chandler jest jednym z najlepszych zawodników w historii organizacji Bellator MMA, który trzykrotnie zakładał na swoje barki pas mistrzowski wagi lekkiej. W kontrakcie z amerykańską organizacją została mu jeszcze jedna walka, którą stoczy z Bensonem Hendersonem, a potem zostanie wolnym agentem.

W rozmowie z ESPN, Chandler potwierdził, że po swojej najbliższej walce porozmawia z innymi potencjalnymi pracodawcami na temat angażu:

“Rozmawialiśmy już trochę z Bellatorem, ale wygląda na to, że po walce z Bensonem Hendersonem zostanę wolnym agentem. Nie chciałbym niczego innego, niż zakończenie kariery jako zawodnik Bellatora, o czym powiedziałem Scottowi Cokerowi, ale fakty są takie, że moja żona i syn zasługują na porządną opiekę, a ja czuję, że mogę lepszą opiekę zapewnić im walcząc gdzie indziej.

Jestem facetem, który mógłby pójść do One Championship, by zrobić trylogię z Eddiem Alvarezem, lub który walczy w UFC z takimi zawodnikami jak Justin Gaethje czy Dustin Poirier i daje walki roku. Uważam też siebie za najlepszego kandydata do pokonania Khabiba Nurmagomedovowa.”

Jak myślicie, gdzie swój angaż po Bellatorze znajdzie Chandler?