MMA PLNajnowszeCiekawostkiEwa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej: Tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Ewa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej: Tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Była mistrzyni świata w boksie, która dzierżyła pas mistrzowski WBC Ewa Piątkowska ostro wypowiedziała się o reprezentacji Polski w piłce nożnej. Pięściarka, która swoją ostatnią walkę stoczyła we freakach przyznała, że jej zdaniem reprezentacja Polski w piłce kopanej powinna zostać… rozwiązana!

Ewa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej

Ewa Piątkowska gościła w programie “7 dni sport” w TVP Sport, gdzie wypowiedziała swoją odważną opinię.

Ewa Piątkowska ostro o reprezentacji w piłce nożnej: Tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Pokłosiem tej mocnej opinii Ewy Piątkowskiej był piątkowy mecz reprezentacji Polski z Czechami, który polska kadra przegrała w dramatycznym stylu 1:3.

Oto, co Ewa Piątkowska sądzi o polskiej kadrze:

“Uważam, że reprezentacja Polski w piłce nożnej to jest jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany. Występy tej kadry są tragiczne. Tym bardziej, że jest to sport narodowy u nas, dwa: są pompowane ogromne pieniądze w piłkę nożną, trzy: praktycznie każdy młody chłopak zaczyna swoją przygodę w sporcie od piłki i cztery: ci piłkarze reprezentacji w swoich klubach grają dobrze. W dobrych, zagranicznych klubach potrafią grać, a jak założą koszulkę z orzełkiem to zapominają. Przede wszystkim: tracą wszystkie umiejętności, ambicje, chęci do gry, chodzą po tym boisku jakby tam chodzili za karę.”

Cała wypowiedź Ewy Piątkowskiej do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis