MMA PLArchiwumBrowar Północny Fight NightBrowar Północny Fight Night 2: Sylwester Kołecki poznał przeciwnika. ”Shogun” ma na koncie 13 walk, ale..

Browar Północny Fight Night 2: Sylwester Kołecki poznał przeciwnika. ”Shogun” ma na koncie 13 walk, ale..

Sztangista Sylwester Kołecki zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Już dziewiętnastego września w Arenie Suwałki podczas Browar Północny Fight Night 2 zmierzy się z bardziej doświadczonym Aleksandrem Joketiciem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że reprezentant Czarnogóry w tym starciu będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa.

Sylwester Kołecki

W walce wieczoru zobaczymy zawodnika publiczności Karola Żołowskiego (2-0), który zmierzy się z Tomaszem Kolcunem (4-1). Damian Zorczykowski (6-5) podejmie Jerrym Kvarnstromem (15-15). Zawodnik z Finlandii ostatnio walczył w Abu Dhabi z kuzynem Khabiba Nurmagomedova.

W karcie zobaczymy Alana Kwiecińskiego, który będzie chciał odbić się po ostatnim nieudanym debiucie w FAME MMA. To nie koniec reprezentantów WCA Fight Team, bo swoje umiejętności zaprezentuje utalentowany Mansur Azhiev (3-0).

Brat Szymona Kołeckiego poznał rywala!

Sylwester Kołecki już we wrześniu będzie chciał efektownie zadebiutować w MMA. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w tak zwanym co-main evencie zmierzy się z Aleksandrem Joketiciem (0-12). Czarnogórzec w Suwałkach będzie szukał pierwszego zwycięstwa w karierze.

Stylem bazowym ”Shoguna” jest Taekwondo – co mogliśmy zauważyć podczas jego ostatniej wizyty w Polsce. Miało to miejsce w październiku poprzedniego roku na gali PLMMA 79 w Rzeszowie. Powracający Piotr Kalenik potrzebował minuty i 11 sekund na poddanie Joketicia. 37-latek od tego czasu stoczył dwie walki – w Kosowie oraz Bośni i Hercegowinie. Oczywiście walki również nie były długie i zakończyły się przegraną Aleksandra.

Jokietic
Jokietic

Sylwester Kołecki to sztangista, który nie może pochwalić się takimi osiągnięciami jakie posiada jego brat Szymon. Podopieczny Mirosława Oknińskiego to dwukrotny medalista olimpijski (srebro w Sydney i złoto w Pekinie). Wracając do Sylwestra jest to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Na arenie międzynarodowej reprezentował nasz kraj chociażby w Mistrzostwach Świata w 2011 roku, gdy zajął siedemnaste miejsce.

Zobacz także:

Norman Parke jest przekonany! A wy?

Norman Parke zaskoczył swoją ostatnią wypowiedzią. ”Stormin” jest przekonany, że wygrałby z Najmanem

Piękna wiadomość! Będzie również duży talent jak Tata?

Jan Błachowicz w ostatnim czasie cieszy się samymi świetnymi wiadomościami. ”Cieszyński Książę” będzie miał potomka!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis