MMA PLInneJan Błachowicz będzie miał potomka! Najlepszy polski zawodnik ogłosił radosną nowinę

Jan Błachowicz będzie miał potomka! Najlepszy polski zawodnik ogłosił radosną nowinę

Foto: Jan Błachowicz
Foto: Jan Błachowicz

Wspaniały czas w życiu Jana Błachowicza (26-8). Polski zawodnik już za kilka tygodni stanie przed szansą na zdobycie pasa UFC a na dodatek ogłosił radosną informację z życia prywatnego. Będzie miał potomka.

“Cieszyński Książę” ogłosił, że jego partnerka Dorota Jurkowska spodziewa się dziecka.

“Wiem, że 2020 daje w kość, ale dla nas ten rok jest wspaniały.
Kolejna dobra wiadomość – Mały Jan nadchodzi 😉.”

🇵🇱 Wiem, że 2020 daje w kość, ale dla nas ten rok jest wspaniały. Kolejna dobra wiadomość – Mały Jan nadchodzi 😉.🇺🇸 I…

Opublikowany przez Jana Blachowicza Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Dorota Jurkowska pełni również rolę menadżerki najlepszego obecnie polskiego zawodnika MMA. Prywatnie jest też siostrą zawodnika KSW, Łukasz Jurkowskiego.

Błachowicz już 26 września na gali UFC 253 zawalczy o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie niezwykle groźny Dominick Reyes (12-1).

Polak zapracował na mistzowską szansę znakomitą postawą w oktagonie. Obecnie może się on bowiem serią trzech zwycięstw. Spośród ostatnich ośmiu pojedynków zawodnik WCA Fight Team aż siedmiokrotnie zwyciężał. Wygrywał z tak renomowanymi rywalami jak Jimi Manuwa, Nikita Krylov, Luke Rockhold, Ronaldo “Jacare” Souza czy Corey Anderson. “Cieszyński Książę” był przy tym efektowny, aż 5-krotnie zgarniając bonusy.

Oprócz sukcesów na niwie zawodowej pojawiła się też pomyślność w życiu prywatnym. Przyszłym rodzicom życzymy oczywiście szczęścia!

Zobacz także:

Co Dorota Jurkowska mówiła o swojej roli menadżerki Janka?

Na gali UFC 253 przed mistrzowską szansą stanie Jan Błachowicz. Swoją cegiełkę jako menadżerka dołożyła też jego partnerka.

Ostro! Prezes Jóźwiak przesadził, a może nie?

Paweł Jóźwiak na gorąco podsumował ostatnie wydarzenie w Ostródzie. Był też ostatni temat zawodników, którzy przeszli do innych organizacji..