MMA PLNajnowszeBrowar Północny Fight NightBrowar Północny Fight Night 2: Poznaliśmy walkę wieczoru. Nowa postać w polskiej wadze ciężkiej!

Browar Północny Fight Night 2: Poznaliśmy walkę wieczoru. Nowa postać w polskiej wadze ciężkiej!

Poznaliśmy walkę wieczoru ciekawie zapowiadającej się gali Browar Północny Fight Night. W kategorii królewskiej Karol Żołowski (2-0) przed własną publicznością zmierzy się z Tomaszem Kolcunem (4-1). Druga edycja odbędzie się dziewiętnastego września w Arenie Suwałki.

Karol Zolowski

W Suwałkach nie zabraknie emocji! W tak zwanym co-main evencie Damian Zorczykowski (6-5) zmierzy się zJerrym Kvarnstromem (15-15), który przecież ostatnio walczył w Abu Dhabi z kuzynem Khabiba Nurmagomedova. W karcie zobaczymy Alana Kwiecińskiego, który będzie chciał odbić się po ostatnim nieudanym debiucie w FAME MMA. To nie koniec reprezentantów WCA Fight Team, bo swoje umiejętności zaprezentuje utalentowany Mansur Azhiev (3-0).

Będą ciężkie bomby w Suwałkach!

W kategorii ciężkiej nie ma nudy! Tutaj mamy gwarancję emocji, ponieważ do klatki wejdzie ciekawie zapowiadający się Karol Żołowski (2-0). Wojownik z Suwałk stanie przed ciekawy wyzwaniem w postaci twardego Tomasza Kolcuna (4-1).

”Ziółek” na zawodowstwo przeszedł w listopadzie poprzedniego roku. Podczas Mazurskiej gali MMA w Ełku potrzebował zaledwie 17 sekund na znokautowanie powracającego Kamila Walusia. Mowa oczywiście o  ”Amstaffie”, który w przeszłości toczył pojedynki w organizacji KSW.  Żołowski ostatnią walkę stoczył w lutym tego roku. Podczas pierwszej edycji Browar Północny Fight Night pokazał się z kapitalnej strony. 25 sekund tyle trwał jego pojedynek z Mantasem Zukauskasem z Litwy.

Wojownik z Rzeszowa jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się nieskazitelnym rekordem. Ponadto Kolcun wszystkie swoje pojedynki kończył przed czasem. Tomasz ma również za sobą walkę u naszych sąsiadów. Na gali Oktagon 10 po minucie i siedmiu sekundach pokonał Petra Slahora. Ostatnia walka Kolcuna miała miejsce na wspomnianej już gali w Ełku. Tomasz Kolcun doznał pierwszej zawodowej przegranej. W drugiej rundzie po latającym kolanie i ciosach w parterze zastopował go Kamil Minda podopieczny Mirosława Oknińskiego.

Zobacz także:

No nie! Don Kasjo po walce z Najmanem przejdzie na emeryturę?

Kasjusz Życiński liczy, że organizacja FAME MMA doprowadzi do jego walki z Normanem Parke. Pierw jednak starcie z Lupą i z Najmanem na zasadach bokserskich

Piotr Szeliga pokazuje, że nie zawsze wszystko się udaje! Polubiliście byłego hokeistę?

Piotr Szeliga przygotowuje się do drugiej walki w formule MMA. Szeliga zamierza jeszcze zaskoczyć swoją dyspozycją w klatce

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis