MMA PLDon KasjoZakończy karierę po walce z Najmanem? Don Kasjo: Nic nie muszę udowadniać, jestem królem!

Zakończy karierę po walce z Najmanem? Don Kasjo: Nic nie muszę udowadniać, jestem królem!

Kasjusz Życiński swój najbliższy pojedynek stoczy piątego września. Podczas FAME MMA 7 dojdzie do konfrontacji z Łukaszem Lupą. Dla popularnego ”Don Kasjo” będzie to następny konflikt, który zamierza dobitnie wyjaśnić w klatce.

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Don Kasjo: Ja robię to, bo mam konflikty!

Kasjusz Życiński nie wyklucza, że po walce z Marcinem Najmanem zakończy swoją karierę. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ma spotkać się z częstochowianinem w formule bokserskiej w małych rękawicach. Kasjusz mimo wszystko liczy, że organizacja FAME MMA doprowadzi do jego zestawienia z Normanem Parke.

Mam nadzieje, że Norman pałka. Tak jak powiedział w boksie chce mnie wyjaśnić to mam nadzieje, że FAME MMA zrobi wszystko żeby doprowadzić do tej walki, a jak nie to kończę karierę po Najmanie. Czyli zakończę jego karierę i zakończę swoją. Mi nie zależy żeby siedzieć na tych lajkach, instagramach żeby to rosło. Ja robię to, bo mam konflikty, z tym też mam. Najmana też nie lubię i tyle. Potem są ludzie bardziej, którzy mnie zaczepiają na konferencjach, a ja nie potrzebuje komuś udowadniać czegoś. Ja wiem, że jestem królem i mam w to wyj**ane.     

Cały materiał poniżej:

”Don Kasjo” ma za sobą trzy pojedynki w organizacji FAME MMA. W pierwszym na całym dystansie zdominował Adriana Polańskiego. Następnie był spory konflikt do wyjaśnienia, ale tym razem rękawice były większe, bo w formule kick-boxingu. Kasjusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów w starciu z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. Ostatnia walka ”Don Kasjo” odbyła się pod koniec marca, gdy w drugiej rundzie poddał debiutującego Maćka Rataja.

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Artur Szpilka zaskakuje! Jesteście w szoku?

Artur Szpilka zdradził w jakiej kategorii wagowej zamierza toczyć następne walki. Tym samym rewanżowe starcie z Radczenką się nie przybliża, a oddala

Kacper Miklasz na ostro przed debiutem w FEN! Co wy na to?

Ełczanin już w najbliższą sobotę zadebiutuje w czołowej organizacji w naszym kraju. Miklasz z świetnej strony pokazał się podczas ostatniego turnieju Wotore