MMA PLArchiwumBrowar Północny Fight NightNasz redakcyjny kolega Michał Cichy skomentuje galę Browar Północny Fight Night 2

Nasz redakcyjny kolega Michał Cichy skomentuje galę Browar Północny Fight Night 2

Michał Cichy skomentuje zbliżającą się galę Browar Północny Fight Night 2, która odbędzie się już 19 sierpnia w Suwałki Arena. Transmisja gali odbędzie się w systemie PPV.

W walce wieczoru zobaczymy faworyta publiczności Karola Żołowskiego (2-0), który zmierzy się z Tomaszem Kolcunem (4-1). Damian Zorczykowski (6-5) podejmie nieobliczalnego Jerry’ego Kvarnstroma (15-15). Zawodnik z Finlandii ostatnio walczył w Abu Dhabi z kuzynem Khabiba Nurmagomedova.

Michał Cichy skomentuje drugą edycję gali Browar Północny FN

Michał Cichy komentował już pierwszy event organizowany przez suwalską organizację – Bitwę o Biegun Zimna. W walce wieczoru również mogliśmy zobaczyć Karola Żołowskiego, który w błyskawicznym tempie odprawił  Mantasa Žukauskasa.

Nasz redakcyjny kolega miał już okazję komentować gale takich organizacji jak Dragon Fight Night czy angielskie Cage Warriors i afrykańskie EFC w telewizji Eleven Sports.

Transmisja gali odbędzie się w systemie PPV

W karcie walk gali Browar Północny FN 2 zobaczymy również wielu perspektywicznych zawodników takich jak Mansour Azhiev (3-0), Paweł Klimas (1-0) czy Damian Bujkowski (0-0).

Ponadto swój debiut zawodowy będzie miał brat mistrza olimpijskiego Szymona Kołeckiego – Sylwester. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w co-main evencie zmierzy się z Aleksandrem Joketiciem (0-12). Czarnogórzec w Suwałkach będzie szukał pierwszego zwycięstwa w karierze.

Transmisja będzie prowadzona w systemie PPV. Koszt to zaledwie 15 zł.

Browar Północny Fight Night 2

Początek gali: 18:30

120 kg: Karol Żołowski (2-0) vs. Tomasz Kolcun (4-1)
68 kg: Damian Zorczykowski (6-5) vs. Jerry Kvarnstrom (15-15)
120 kg: Sylwester Kołecki (0-0) vs. Aleksandar Joketić (0-13)
66 kg: Mansur Azhiev (3-0) vs. Dawid Gałęcki (1-1)
77 kg: Adrian Gralak (1-0) vs. Krystian Szczęsny (0-0)
80 kg: Karol Mikielski (0-0) vs. Paweł Klimas (1-0)
120 kg: Damian Bujkowski (0-0) vs. Jakub Lęcznar (0-1-1)
66 kg: Oliwia Załuska (0-0) vs. Karolina Sobek (0-0)
57 kg: Shamad Erzanukaev vs. Dawid Niedźwiedzki – semi-pro
61 kg: Damian Biłbak vs. Krystian Kowalczyk – semi-pro
77 kg: Rafał Wysocki vs. Mateusz Koszela – semi-pro

Zobacz także:

Mateusz Gamrot w UFC! Debiut już w październiku!

Stało się to, na co czekali fani z całej Polski. Był podwójny mistrz KSW, Mateusz Gamrot (17-0) oficjalnie zasila szeregi największej organizacji MMA na świecie! Znamy już również rywala oraz galę na której wystąpi Polak. Podczas mającej się odbyć 15 października gali w Abu Zabi skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafajewem (15-3).

Patryk Kaczmarczyk gotowy na walkę o… trzy pasy! Chce mistrza Babilon MMA i FEN!

Patryk Kaczmarczyk był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie wszedł w dyskusję o potencjalnej walce z mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA i FEN – Danielem Rutkowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis