MMA PLBraveBrave CF 54: Ewelina Woźniak kończy rywalkę brutalnym kolanem!

Brave CF 54: Ewelina Woźniak kończy rywalkę brutalnym kolanem!

Ewelina Woźniak (6-0) znokautowała Samin Kamal Beik (6-4) w drugiej rundzie na gali Brave CF 54 w Koninie.

Woźniak od początku szła do przodu z ciosami. Co prawda przyjęła też w kontrze, ale szybko złapała klincz a potem łatwo obaliła. Beik starała się wykluczać jej ręce i kreować pasywność. Polka trafiła kilka razy zarówno pięściami jak i łokciami. Woźniak dobrze pracowała lewą ręką. W końcu udało się jej przejść do pozycji bocznej. Zawodniczka Czerwonego Smoka straciła jednak dogodną pozycję, gdyż Włoszka ponownie broniła się w gardzie. Wciąż Woźniak biła jednak sporo. Raz po raz brutalne łokcie spadały na głowę oponentki.

Niskie kopnięcia i lewy prosty. Dobry początek polskiej zawodniczki. Potem Ewelina Woźniak trafiła potężnym kolanem na tułów, po którym przeciwniczka padła jak rażona piorunem. Kilka ciosów w parterze dopełniło już tylko dzieła zniszczenia. Koniec walki!

Brak opisu.

Oficjalny czas zakończenia pojedynku to 30. sekunda drugiej rundy. “Mad Queen” odniosła czwarte zwycięstwo przed czasem. Polak wciąż pozostaje niepokonana w zawodowej karierze.

Zobacz także:

Niepokonani zawodnicy kategorii półciężkiej zmierzą się w starciu otwierającym KSW 64

Organizacja KSW kontynuuje proces wzmacniania kategorii półciężkiej i poszukiwania nowych, uzdolnionych fighterów. 23 października w łódzkiej Atlas Arenie naprzeciw siebie staną niepokonani, Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) i Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub). Starcie to otworzy galę KSW 64.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.