MMA PLNajnowszeKrystian PudzianowskiBrat Pudzianowskiego mocno odpowiada na słowa Marcin Najmana: Znawca się odezwał!

Brat Pudzianowskiego mocno odpowiada na słowa Marcin Najmana: Znawca się odezwał!

Krystian Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować. Brat Mariusza Pudzianowskiego odpowiedział na ostatnią wypowiedź Marcina Najmana.

Pudzian

”El Testosteron” nie był zadowolony z ostatnich słów Mariusza Pudzianowskiego. Zobaczcie co napisał były pięściarz z Częstochowy.

Szczerze szkoda mi Pudziana, jedną walką przegrał więcej niż przez wszystkie wcześniejsze porażki razem wzięte. Niestety, ale od jakiegoś czasu szło to w złym kierunku. Te moralizatorskie wykłady do tatusiów, de facto podkopujące ich ego… No bo jak jakiś tatuś nie ma na nowe spodnie dla syna, a kocha swoje dziecko nad życie, to już nie jest wartościowym tatusiem? Te gadki o żelaznym wychowaniu z klapsem, choć samemu się w tych kwestiach sporo doświadczenia nie ma… Przytyki do rywali z przeszłości. Mówienie o szczycie w sportach walki, choć to żaden sportowy szczyt nie był. Szczytem sportowym w KSW byłaby walka o pas z De Friesem. To, że tylko wstając o 5.30 itd… Życie jest duuużo bardziej skomplikowane. Każda walka to inna historia. Smutne, że pamiętają cię głównie z ostatniej walki. (Sam to obecnie przechodzę). To akurat niesprawiedliwe i smutne. Bo jedną walkę wcześniej, osiągnął Mariusz swoje największe zwycięstwo w sportach walki. Zwycięstwo, którego prawie nikt się nie spodziewał. Ja również, choć bardzo się cieszyłem, że wówczas wygrał. Życzę Ci Mariusz abyś wrócił i pokazał się z jak najlepszej strony i by pamiętali Cię z super walki. Możesz to jeszcze zrobić. Tak jak ja ze Starym Murańskim. Tak Ty z mistrzem KSW De Friesem.

Krystian Pudzianowski reaguje!

Krystian Pudzianowski nie wytrzymał i postanowił zareagować na ostatnią wypowiedź Marcina Najmana.

Znawca się odezwał, który wszystkie walki ma w plecy. Zejdź na ziemię (..) Jest kogo się słuchać i brać przykład

Podopieczny Arbi Shamaeva i Anzora Azhieva ostatnie starcie odnotował na MMA VIP 2 w Częstochowie. Krystian bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował debiutującego wtedy Tomasza Chica.

Wcześniej Krystian zmierzył się z Piotrem ”Szelim” Szeligą oraz Radosławem Słodkiewiczem.

Zobacz także:

Szpilka chętny na walkę z Pudzianem! Wiemy, kiedy ”Szpila” będzie gotowy na następne starcie! Widzieliście?

Artur Szpilka planowo miał się zmierzyć z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali XTB KSW 78. Walka została anulowana ze względu na kontuzję byłego pięściarza. Przy okazji 77. gali KSW, “Szpila” udzielił paru wywiadów, w których odniósł się do kwestii m.in. przyszłych rywali, czy swojego powrotu do oktagonu.

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis