MMA PLArchiwumKSWW przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Parnasse

Trzeba przyznać, że byłby to mocny start, bowiem podczas eventu w Gliwicach zapowiedziano już pierwsze wydarzenie w Czechach. Gala w Libercu odbędzie się dwudziestego piątego lutego.

Można spodziewać się, że jedną z największych gwiazd gali we Francji będzie aktualny mistrz KSW w wadze piórowej – Salahdine Parnasse, który w najbliższym starciu najprawdopodobniej zmierzy się z Marianem Ziółkowskim. Parnasse w ostatnim starciu zdobył tymczasowy pas kategorii lekkiej, gdy w czwartej odsłonie poddał Sebastiana Rajewskiego. 25-latek po pierwszej zawodowej przegranej odnotował cztery zwycięstwa z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem.

KSW zorganizuje pierwszą galę we Francji?

Tego nie można wykluczyć! Jak donosi La Grinta na twitterze podczas eventu KSW we Francji zobaczymy takich zawodników jak Salahdine Parnasse i Cédric Doumbé.

Ostatni wspomniany, to przede wszystkim utytułowany kick-boxer. 30-latek na swoim koncie ma chociażby takie osiągnięcia jak – Mistrz świata WKA, WAKO Pro oraz organizacji Glory. 

Zobacz także:

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Najman jest przekonany: Szczena rozszarpałby Murańskiego! Ja skończyłem Ryśka w 17 sekund! [WIDEO] Co wy na to?

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” zabrał głos po ogłoszeniu walki z Jackiem Murańskim. Do hitowego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na High League 6 w Katowicach. Walka odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego. Będą również dozwolone uderzenia łokciem, soccer kicki, dobijanie w parterze oraz uderzenia głową.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis