MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekSzpilka chętny na walkę z Pudzianem! Wiemy, kiedy ”Szpila” będzie gotowy na następne starcie!

Szpilka chętny na walkę z Pudzianem! Wiemy, kiedy ”Szpila” będzie gotowy na następne starcie!

Artur Szpilka planowo miał się zmierzyć z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali XTB KSW 78. Walka została anulowana ze względu na kontuzję byłego pięściarza. Przy okazji 77. gali KSW, “Szpila” udzielił paru wywiadów, w których odniósł się do kwestii m.in. przyszłych rywali, czy swojego powrotu do oktagonu.

Były rywal Deontaya Wildera dochodzi jeszcze do pełni sił po operacji. Za parę miesięcy może wrócić do treningów, w związku z czym chciałbym zmierzyć się z kimś jakoś na przełomie maja/czerwca. Zależy mu na ponownym zestawieniu z Arkiem Wrzoskiem, ale nie ukrywa, że bez zbędnych ceregieli przyjąłby walkę z “Pudzianem”.

Oczywiście, że tak!

Wszystko zobaczymy co to się będzie działo. Ja na przykład, jeśli miałbym zawalczyć na “Narodowym” to nie chciałbym walczyć z Arkiem u niego w mieście. Chociaż ja nie jestem żadnym kibicem, ale wiesz. Poza tym, on tak samo pewnie nie chciałby walczyć w Krakowie. Więc jeśli mielibyśmy walczyć to na jakimś neutralnym terenie, tak jak miał być to Szczecin. Chociaż Szczecin to też głównie Arek, no bo to wiadomo, Pogoń, Legia…Chociaż ja nie jestem kibicem. (…) Walka z Mariuszem Pudzianowskim? Oczywiście, że tak.

Cała wypowiedź poniżej:

Przypomnijmy, że mańkut z Wieliczki dysponuje aktualnie bilansem (2-0) w formule MMA. W swoim debiucie w KSW pokonał Serhija Radczenkę, a następne zwycięstwo odniósł w walce z Denisem Załęckim na High League 4. Jego potencjalny rywal, Arkadiusz Wrzosek klasyfikuje się na ten moment bilansem (1-0) jeśli chodzi o mieszane sztuki walk. Zdobywca nagrody za najlepsze KO w GLORY w 2021 roku, pokonał w main evencie KSW 73, Tomasza Sararę.

Zobacz także:

Mirek Okniński komentuje przegraną Pudziana: Mamed ubił karpia! [WIDEO]

Gala XTB KSW 77 już za nami. Ostatnią tegoroczną galę największej polskiej organizacji zwieńczyła walka Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Pojedynek w rozmowie MMA.pl skomentował trener Mirosław Okniński.

Najman wbił szpilkę Pudzianowi po przegranej z Mamedem! Nieprzyjemny komentarz ”El Testosterona”

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wpisami w mediach społecznościowych. ”El Testosteron” postanowił wbić delikatną szpilkę Mariuszowi Pudzianowskiemu. Powodem jest jedna z wypowiedzi przed walką Mariusza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis