MMA PLArchiwumBoxdelBoxdel pokazał życie po Pandora Gate i zapewnił: Musimy pokazać ludziom, że nie do końca tak jest… [WIDEO]

Boxdel pokazał życie po Pandora Gate i zapewnił: Musimy pokazać ludziom, że nie do końca tak jest… [WIDEO]

Były już współwłaściciel organizacji FAME MMA – Boxdel był jednym z niechlubnych bohaterów afery w internecie zwanej Pandora Gate nagłośnionej przez Wardęgę i Konopskyy’ego, po której swoje wizerunki stracili Marcin Dubiel, Fagata czy DeeJayPallaside. Inny youtuber – Stuu został nawet aresztowany i postawione zostały mu poważne zarzuty karne. Teraz Boxdel pokazał jak wygląda jego życie po Pandora Gate.

Boxdel pokazał życie po Pandora Gate

Co prawda Boxdel w całej tej aferze pedofilskiej w polskim internecie jest postacią, która oberwała rykoszetem za szczeniackie teksty wypisywane w mediach społecznościowych do nieletniej koleżanki. Na Boxdela nie pojawiły się materiały, w których mógłby on jawić się nawet w najmniejszym stopniu jako osoba pokroju Stuu czy Dubiela.

Mimo tego, na Michała Barona, bo tak nazywa się Boxdel, spadł grad krytyki i odcięło się od niego całe środowisko FAME MMA.

Boxdel pokazał życie po Pandora Gate i zapewnił: Musimy pokazać ludziom, że nie do końca tak jest…

Teraz Boxdel opublikował na swoim kanale film, w którym opowiada, jak aktualnie wygląda jego życie. Życie, które w krótkim czasie wywróciło się do góry nogami:

“Za małolata odwaliłem parę głupich akcji i nie będę robił z siebie ofiary. Nie mam na to usprawiedliwienia. Trzeba przyjąć to jak facet, kurwa na klatę i zacząć się odbudowywać, bo jestem mężczyzną i nie mam zamiaru użalać się nad sobą. Dosyć siedzenia na dupie!”

Potem Boxdel dodaje:

“Jaki aktualnie mamy wizerunek? No na pewno nasi widzowie, którzy oglądają mnie, znają mnie i wiedzą jaki byłem. Patrząc na wiadomości, mają luz z tym wszystkim już i chcą, żeby wrócił. Aczkolwiek jest bardzo duży odłam ludzi, którzy nie znali mnie też i mają mnie za zjeba, po prostu. Więc musimy pokazać tym ludziom, że nie do końca tak jest…”

Cały film Boxdela do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis