MMA PLNajnowszeBoxdelBoxdel odpowiada szefowi KSW: Zawodnicy FAME bardzo przyczynili się do rozwoju MMA!

Boxdel odpowiada szefowi KSW: Zawodnicy FAME bardzo przyczynili się do rozwoju MMA!

Michał Baron postanowił zareagować na ostatnią wypowiedź jednego z właścicieli największej organizacji MMA w naszym kraju. Jak widać ”Boxdelowi” nie spodobały się słowa Martina Lewandowskiego. Baron podkreśla, że zawodnicy FAME przyczynili się mocno do rozwoju MMA w naszym kraju.

Lewandowski

O co chodzi? Martin Lewandowski trafienie Łukasza Jurkowskiego do ”Hall of FAME KSW” uznał jako przywróceniem prawdziwego znaczenia słowa “Fame”.

Lewandowski już w przeszłości wypowiadał się dość mocno o freak fightach. W ostatnim czasie jak widać pojawiła się następna tak zwana ”szpilka”. W tej sytuacji postanowił zareagować jeden z właścicieli FAME MMA.

Boxdel odpowiada!

Michał Baron w swoim filmie postanowił skomentować ostatnie słowa Martina Lewandowskiego. Jak widać ”Boxdelowi” nie spodobała się wypowiedź jednego z właścicieli KSW.

Wielu freak-fighterów nigdy nie dorówna poziomem prawdziwym zawodnikom MMA, ale chciałbym nadmienić tutaj, że zawodnicy FAME bardzo przyczynili się do rozwoju MMA w Polsce, między inny dlatego, że mnóstwo małolatów zaczęło trenować w klubach (…) Wydaje mi się, że wy też na tym korzystacie. Nie rozumiem, dlaczego dyskredytujesz w ten sposób zawodników freakowych, bo nawet ja się wypowiedziałem o gali na Narodowym w fajny sposób. Jest mi po ludzku przykro, bo jestem ojcem sukcesu tej federacji i nie pozwolę na to, żeby ktoś dyskredytował moich ludzi.

Przypomnijmy, że organizacja KSW ma za sobą kolejny wielki sukces. Mowa oczywiście o drugim wydarzeniu na PGE Narodowym.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo zawalczy z Binkowskim? Życiński komentuje! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się nowa rozmowa z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” swój najbliższy pojedynek stoczy pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w main evencie w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Tak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Kiedyś był wzorem muskulatury, dzisiaj… Co wy na to?

Mamy zdjęcie przedstawiające jak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej UFC kiedyś był wymieniany jako wzór muskulatury w królewskiej dywizji wagowej, a dzisiaj wygląda jak cień samego siebie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis