MMA PLDon KasjoDon Kasjo zawalczy z Binkowskim? Życiński komentuje! [WIDEO]

Don Kasjo zawalczy z Binkowskim? Życiński komentuje! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się nowa rozmowa z Kasjuszem Życińskim. ”Don Kasjo” swój najbliższy pojedynek stoczy pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w main evencie w boksie w małych rękawicach zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Kasjo

Kasjusz stoczy swój trzeci pojedynek w PRIME SHOW MMA. W poprzednich pokonywał Popka Monstera oraz Mateusza ”Murana” Murańskiego.

”Japoński Drwal” przede wszystkim znany jest jako były mistrz organizacji Fight Exclusive Night. Zadora będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych. Dominik ostatni pojedynek stoczył w czerwcu poprzedniego roku, gdy musiał uznać wyższość Rafała Dudka.

Don Kasjo: Ja darzę sympatią Artura!

Kasjusz Życiński został zapytany o potencjalny start Artura Binkowskiego w organizacji PRIME SHOW MMA.

Artur z tego co wiem nie chce narazie walczyć. Ciężko ocenić. Fajna persona, ale wydaje mi się, że powinien prywatne życie ułożyć i wtedy, bo teraz… No ja nie jestem do tego przekonany do końca. Tak po prostu z sympatii widzę, że raz w miarę… kilka wywiadów oglądałem i live’a urywek – no to tam za ciekawie nie wyglądało. No zobaczymy. Bo z kim? Artur ma swoje lata i z tego co wiem Michał Cichy mi mówił, że Artur narazie nie chce walczyć. Ma swoje pomysły.       

”Don Kasjo” powiedział również co sądzi o potencjalnej walce z Binkowskim.

Ja darzę sympatią Artura, sympatyczny człowiek. Wolę z takimi ludźmi, do których coś mam, a nie z kimś do kogo nic nie mam. Jestem we freakach, a nie w sporcie i ja nie pnę się tam w szczeblach, więc mi nie potrzebna jest taka walka.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Sędzia prawie znokautowany! Nietypowa sytuacja na GLORY 5! Widzieliście?

Do nietypowej sytuacji doszło podczas wczorajszej gali GLORY 5 – Collision. Sędzia Edward Strijkert był bliski skończenia sobotniego wieczoru przed czasem.

Oktagon 44: Siwiec z bardzo ważnym zwycięstwem! Mistrz Babilon MMA pokonał byłego zawodnika UFC! Oglądaliście?

Łukasz Siwiec (9-2) ma za sobą drugą walkę w szybko rozwijającej się organizacji Oktagon MMA. 31-latek tym razem wystąpił na terytorium Niemiec, gdzie bez wątpienia stanął przed jednym z największych wyzwań w dotychczasowej zawodowej karierze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis