MMA PLNajnowszeAlistair OvereemTak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Kiedyś był wzorem muskulatury, dzisiaj…

Tak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Kiedyś był wzorem muskulatury, dzisiaj…

Mamy zdjęcie przedstawiające jak aktualnie wygląda Alistair Overeem! Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej UFC kiedyś był wymieniany jako wzór muskulatury w królewskiej dywizji wagowej, a dzisiaj wygląda jak cień samego siebie!

Tak aktualnie wygląda Alistair Overeem

Zdjęcie “Reema” obiega właśnie media społecznościowe. Holender spotkał się z szefem japońskiej organizacji RIZIN Nobuyukim Sakakibarą i omawiał swój potencjalny występ.

Co ciekawe, Overeem był niedawno typowany jako rywal dla mistrza wagi ciężkiej KSW Phila De Friesa. Na przeszkodzie w występie Holendra na XTB KSW Colosseum 2 stanęły jednak kłopoty zdrowotne i aspekt finansowy.

Tak aktualnie wygląda Alistair Overeem!

Jeśli mowa o kłopotach zdrowotnych, to można je potwierdzić. Zdjęcie, które pokazuje jak aktualnie wygląda Overeem przedstawia Holendra mocno wychudzonego, który wydaje się być wagowo zawodnikiem z niższej kategorii wagowej niż ciężka.

Sprawdźcie zresztą sami!

Alistair Overeem ma 43 lata. Z organizacji UFC został zwolniony na początku 2021 roku po porażce przez TKO z Alexandrem Volkovem. Od tamtej pory toczy walki w kickboxingu, choć nie wyklucza startów w walce na zasadach MMA.

Zobacz także:

Ekspansja FAME! Fani będą zachwyceni. Piotr Świerczewski vs. Daro Lew na karcie walk!

Kilka dni temu, na profilach FAME w mediach społecznościowych pojawił się wpis, który wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Publikacja w tajemniczy sposób zapowiadała, że nadchodzi coś nowego. W poniedziałek federacja odkryła wszystkie karty i oficjalnie zapowiedziała start projektu FAME FRIDAY ARENA.

Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała na XTB KSW 85!

Organizacja KSW wystrzeliła z prawdziwą bombą w poniedziałkowe popołudnie! Salahdine Parnasse (17-1) zmierzy się z Robertem Ruchałą (9-0) podczas XTB KSW 85!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis