MMA PLArchiwumBorys MańkowskiBorys Mańkowski chętny na powrót do organizacji FAME! Proponuje rywala i formułę!

Borys Mańkowski chętny na powrót do organizacji FAME! Proponuje rywala i formułę!

Borys Mańkowski w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie wróci do organizacji FAME MMA. Były mistrz KSW ma, bowiem pomysł na rywala i formułę, w której by zawalczył w freakowej organizacji. Przypomnijmy, że Borys ma już za sobą debiut w FAME. Mańkowski w ostatnim czasie podjął decyzje i poinformował, że wraca do kategorii półśredniej, w której w przeszłości dzierżył tytuł największej organizacji w naszym kraju.

Mańkowski

34-latek swój jedyny pojedynek w FAME odnotował w 2021 roku, gdy doszło do jego rewanżu z Normanem Parke. Był to main event 11 edycji w Gliwicach. Była to nowa formuła, w której Borys wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mańkowski w ostatniej walce skrzyżował rękawice z Valeriu Mirceą. Warto zaznaczyć, że początek był świetny w wykonaniu reprezentanta Czerwonego Smoka. Borys często dochodził do głosu i miał przewagę. Chwila nieuwagi… i Polak pod koniec pierwszej odsłony został znokautowany z rąk reprezentanta Mołdawii. Valeriu ruszył z kolanem z wyskoku. Dodatkowo mocny cios w parterze.

Mańkowski zgłasza gotowość!

Borys Mańkowski na instagramie wyszedł z ciekawą propozycją. Były mistrz KSW chętnie stoczy drugą walkę w FAME MMA – ma nawet pomysł na rywala oraz formułę.

Mańkowski skomentował ogłoszoną walkę Macieja Sulęckiego z Normanem Parke, do której dojdzie na początku grudnia w FAME.

Tak sobie patrzę. Sulęcki z Normanem, mega dobra walka. A jakby tak Sulęcki wygrał, co jest raczej prawdopodobne z racji tego, że to będzie boks. Później K-1 no, ale jednak boks też. To jakby taki Sulęcki wygrał i by zawalczyć z nim w 15-minutowej rundzie bokserskiej w małych rękawicach? Co o tym myślicie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis