MMA PLMMABorowski wściekły po walce syna na Mistrzostwach Polski: To są jakieś jaja… [WIDEO]

Borowski wściekły po walce syna na Mistrzostwach Polski: To są jakieś jaja… [WIDEO]

Łukasz Borowski (5-9) po zwycięstwie z Pawłem Trybałą postanowił zakończyć przygodę z MMA. Zawodnik z Obornik Śląskich zamierza skupić się tylko i wyłącznie na karierze syna. Michał Borowski wystartował dziś na mistrzostwach polski, a podczas jednej z walk doszło do kontrowersyjnej decyzji sędziów. Borowski był wściekły!

”Boroś” podczas ostatniej gali Fight Exclusive Night 34 stanął przed rewanżem z Pawłem Trybałą. Ich starcie potrwało cały dystans i zapewniło sporo emocji. Borowski jednak pewnie, bo jednogłośną decyzją sędziów pokonał popularnego ”Trybsona”.

Borowski: Słyszę słowa, że to pierwsze zawody, a sędziowie się uczą!

Łukasz Borowski był wściekły po walce syna na dzisiejszych mistrzostwach polski. ”Boroś” opublikował walkę i gwarantuje, że MMA Polska musi się poprawić – jeśli chodzi o sędziów punktowych.

To są jakieś jaja 😡 jak może wygrać zawodni ktory :🔴Przez pół rundy leży na plecach 🔴Jest zapięty w krucyfiksie 🔴Przegrywa w stójce 🔴Wpina się za plecy ALE nie zapina Trójkąta tylko bije po czym spada znowu na plecy 😡😡😡SERIO!!! Poważna organizacja jaką jest MMA Polska musi popracować nad składem sędziowskim 👎 Sami Oceńcie…Wracamy z brązowym Medalem 🥉dla Michał Borowski Czekamy na Eryk Chorążyczewski✊New World PromotionsOctagon Lampy2

To są jakieś jaja 😡 jak może wygrać zawodni ktory :🔴Przez pół rundy leży na plecach 🔴Jest zapięty w krucyfiksie 🔴Przegrywa w stójce 🔴Wpina się za plecy ALE nie zapina Trójkąta tylko bije po czym spada znowu na plecy 😡😡😡SERIO!!! Poważna organizacja jaką jest MMA Polska musi popracować nad składem sędziowskim 👎 Sami Oceńcie…Wracamy z brązowym Medalem 🥉dla Michał Borowski Czekamy na Eryk Chorążyczewski ✊New World Promotions Octagon Lampy2

Posted by Łukasz Borowski on Saturday, June 12, 2021

Głos zabrał również syn Michał Borowski, który postanowił porozmawiać z sędzią głównym.

Ostatnie zawody w tym półroczu MMA Polska kończę na 3 miejscu. 🥉Nie ukrywam niedosytu bo ambicje zawsze mam najwyższe. Pierwsza walka wygrana decyzja, druga i tu pojawia się problem w moim odczuciu walka wygrana fakt faktem zabrakło agresji w stójce ale czułem że ją prowadzę. Zrozumiałbym gdyby była dogrywka, ale po walce okazuje się że mój przeciwnik wygrał 🤷🏾‍♂️. Jako ciekawostke napisze że po walce podchodząc do sędziego głównego słyszę słowa że to pierwsze zawody a siedziowie się uczą 🤦🏿‍♂️. Nie jestem też jedynym zawodnikiem na którym odbył się dziwny werdykt. 😶 Za to trzecia walka wygrana prze TKO w stójce 🥊. Teraz czas na krótkie wakacje 🏖️ i dalej ciężko pracować aby walki kończyć przed czasem 8 być tylko lepszym🔥. Oczywiście wielkie podziękowania dla wszystkich dobrych mordeczek który są ze mną i zawsze będą ❤️.

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski: Porażka oznacza, że już nie mam czego szukać w tym sporcie! Dobra decyzja?

Łukasz Jurkowski (17-12) w Trójmieście stoczy swój czwarty pojedynek po powrocie. ”Juras” pokazał charakter, a nawet miał szansę, aby przechylić szalę na swoją korzyść w starciu z Mariuszem Pudzianowskim (15-7). 40-latek zapewnia, że to był jego ostatni występ.

Don Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

Bohater jednej z najgłośniejszych walk w ostatnich miesiącach w Polsce Don Kasjo kusi kolejną walką, którą najprawdopodobniej stoczy w organizacji FAME MMA.