MMA PLUFCBonusy po UFC on ESPN 31. Autor efektownej obrotówki wśród sześciu nagrodzonych [WIDEO]

Bonusy po UFC on ESPN 31. Autor efektownej obrotówki wśród sześciu nagrodzonych [WIDEO]

Po gali UFC on ESPN 31 w Las Vegas przyznano dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem nagrodzono aż sześciu zawodników.

Bonusy po UFC on ESPN 31

Za najlepszy pojedynek gali uznano jedyne starcie pań tego wieczoru, w którym to Cheyanne Vlismas (7-2) po decyzji sędziowskiej okazała się lepsza od Mallory Martin (7-5).

Absolutnym pewniakiem do bonusu był oczywiście Rafael Fiziev (11-1). “Ataman” zakończył bowiem starcie z Bradem Riddellem (10-2) efektowną obrotówką.

Zaledwie 38 sekund w oktagonie na swój bonus zapracował Jamahal Hill (9-1, 1 N/C). Błyskawicznie rozprawił się on z Jimmym Crute (12-3).

Spektakularny powrót podczas gali zaliczył Clay Guida (37-21) . “The Carpenter” był bliski porażki w pierwszej rundzie, ale przetrwał i sam poddał Leonardo Santosa (18-5-1) w drugiej odsłonie. Taki występ nie mógł umknąć osobom odpowiedzialnym za przyznanie bonusu.

Ostatnim z nagrodzonych zawodników jest zaś Chris Curtis (28-8). Występujący w roli wyraźnego underdoga zawodnik zasypał Brendana Allena (17-5) gradem ciosów w drugiej rundzie i wygrał siódmą walkę z rzędu.

Bonusy po UFC on ESPN 31:

Walka Wieczoru: Cheyanne Vlismas vs. Mallory Martin

Występ Wieczoru: Rafael Fiziev, Jamahall Hill, Clay Guida, Chris Curtis

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

Bellator 272 – wyniki. Sergio Pettis obrotowym backfistem znokautował Horiguchiego! [WIDEO]

Za nami gala Bellator 272 w Uncasville w stanie Connecticut. Na tronie kategorii koguciej nie nastąpiła zmiana, choć wiele na to wskazywało przez większość pojedynku.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis