MMA PLUFCBonusy po UFC 279. Aldana nagrodzona za historyczny nokaut. Diaz również doceniony [WIDEO]

Bonusy po UFC 279. Aldana nagrodzona za historyczny nokaut. Diaz również doceniony [WIDEO]

Po gali UFC 279 w Las Vegas tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem nie wybrano najlepszego pojedynku, ale wyróżniono czterech zawodników.

Bonusy po UFC 279

Za gilotynę w czwartej rundzie nagrodzony został bohater walki wieczoru Nate Diaz (21-13). Zawodnik ze Stockton poddał w ten sposób Tony’ego Fergusona (25-8) odwracając losy pojedynku.

Historycznego wyczynu dokonała Irene Aldana (14-6). Meksykanka niespodziewanie z pleców trafiła Macy Chiasson (8-3) kopnięciem na wątrobę. Amerykanka natychmiast skuliła się z bólu a sędzia przerwał pojedynek.

Cenne zwycięstwo nagrodzone bonusem odniósł Johnny Walker (19-7). Brazylijczyk miał pewne problemy, ale ostatecznie jeszcze w 1. rundzie poddał Iona Cutelabę (16-8-1, 1 N/C).

Ostatnim z docenionych zawodników został Jailton Almeida (17-2). Występujący na karcie wstępnej zawodnik również pod koniec pierwszej odsłony pojedynku poddał Antona Turkalja (8-1).

Bonusy po UFC 279:

Występ Wieczoru: Nate Diaz, Irene Aldana, Johnny Walker, Jailton Almeida

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis