MMA PLFENBonusy po FEN 50 rozdane! Czterech zawodników nagrodzonych po jubileuszowej gali!

Bonusy po FEN 50 rozdane! Czterech zawodników nagrodzonych po jubileuszowej gali!

Organizacja FEN przyznała bonusy za galę FEN 50: TAURON Fight Night, która 2 września odbędzie się w Gliwicach.

Bonusy po FEN 50 rozdane

Pięćdziesiąta gala drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki była jej jubileuszem, wieńczącym maraton z galami FEN, które poprzedziły gale w Mrągowie i Jastrzębiu-Zdrój, organizowane tydzień po tygodniu.

Na organizację Fight Exclusive Night sypią się w sieci pochwały po zorganizowaniu trzech równorzędnych i efektownych imprez, na dodatek w różnych miejscach w kraju.

Bonusy po FEN 50 rozdane!

Teraz w mediach społecznościowych ogłoszono nazwiska zawodników nagrodzonych bonusami pieniężnymi po sobotniej gali FEN 50 w Gliwicach:

Za najlepszą walkę wybrano starcie Łukasza Stanka z Marcinem Filipczakiem. Wojownik z Katowic zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Autorem najlepszego poddania jest Grzegorz Stabach, który w 1. rundzie dźwignią skrętną poddał Michała Musiała.

Autorem najlepszego nokautu został Marcin Łazarz, który w 1. rundzie wygrał ciosami z Ederem de Souzą.

Wysokość bonusów nie została podana do informacji publicznej.

Jednocześnie organizacja FEN zaprasza na swoją następną galę, która odbędzie się już 14 października w Lubinie. W walce wieczoru tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej bronił będzie Cezary Oleksiejczuk (11-2, 4 KO, 2 SUB). Nazwisko jego rywala kibice poznają wkrótce.

“Już 14 października zapraszamy do Lubina na wspólne świętowanie! Przygotowaliśmy dla Was 10 walk, w tym obronę pasa mistrzowskiego przez Oleksiejczuka, walkę w kat. lekkiej Formeli oraz występ młodego i utalentowanego Rzepeckiego”
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis