MMA PLFAME MMADon Diego w FAME MMA? Wyciekło z kim miał zawalczyć na jubileuszowej edycji: Wydygałeś?

Don Diego w FAME MMA? Wyciekło z kim miał zawalczyć na jubileuszowej edycji: Wydygałeś?

Mateusz Kubiszyn zostanie niebawem ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji FAME MMA? Jak widać nie można tego wykluczyć. Adam Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że miał wystąpić na jubileuszowej gali i zmierzyć się z ”Don Diego”.

Kubiszyn

W ostatniej walce ”Don Diego” wystąpił na gołe pięści. Na gali GROMDA doszło do jego wyczekiwanego starcia z Bartłomiejem Domalikiem. Był to rewanż, bo obaj spotkali się już w formule K-1 na gali HFO, gdzie po całym dystansie ogłoszono remis.

Od samego początku ringowa wojna. Kubiszyn zaskoczył swoim game planem, bowiem ”Balboa” nie spodziewał się, że rywal od razu ruszy z takim natarciem. Już w pierwszej odsłonie Domalik był liczony. ”Balboa” wstał i miał swoje momenty, bo choćby w drugiej rundzie to ”Don Diego” był liczony. Kubiszyn w końcu przełamał twardego i zawziętego Domalika. Tym samym ”Don Diego” sięgnął po pas mistrzowski GROMDY.

Kubiszyn vs Okniński w przyszłości?

Tego nie można wykluczyć. Adam Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że na gali FAME MMA 20 miało dojść do jego starcia z Mateuszem Kubiszynem. ”Don Diego” miał ostatecznie przełożyć walkę.

Siemanko, wracamy właśnie z Krakowa. Miałem mieć mega newsa dla was. 20 listopada miałem się bić z mistrzem GROMDY ”Don Diego”. Ale wychodzi na to, że nasz mistrz chyba jednak się obawia, bo musi się mocniej przygotować i przekłada walkę o pół roku. Jak to jest? Co jest z tobą ”Don Diego”? Wydygałeś?

33-latek ma już za sobą debiut w freak fightach. Miało to miejsce na gali PRIME SHOW MMA 4. Wstępnie Adam miał zmierzyć się z Normanem ”Storminem” Parke. W miejsce byłego tymczasowego mistrza KSW wszedł Artur ”Kornik” Sowiński, który wygrał po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis