MMA PLFENBonusy po FEN 34: Frans Mlambo podwójnie nagrodzony!

Bonusy po FEN 34: Frans Mlambo podwójnie nagrodzony!

Federacja FEN przyznała bonusy po gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Wydarzenie odbyło się 28 maja w Warszawie.

Bonusy po FEN 34
Foto: FEN

Za najlepszą walkę podczas gali wybrano starcie Szymona Duszy z Cezarym Oleksiejczukiem. Górą w tym boju był 21-latek z Akademii Sportów Walki Wilanów, który wygrał decyzją sędziów.

Bonusy po FEN 34: Frans Mlambo podwójnie nagrodzony!

Nagroda za poddanie wędruje do debiutującego w FEN Fransa Mlambo. Zawodnik z RPA wygrał w 1. rundzie duszeniem z Jonasem Magardem.

FEN docenił również postawę debiutującego w FEN Fransa Mlambo, który otrzymał nagrodę za najlepszy występ podczas całego wydarzenia.

Zobacz także:

Szalony pomysł Mateusza Murańskiego! “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!”

Nie schodzi z medialnego piedestału Mateusz Murański. Aktor, który w przeciągu ostatnich dwóch tygodni stoczył dwie zawodowe walki – zapowiada kolejne walki w klatce. “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!”

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO]

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Reakcje środowiska po walce Szpilki! ”Artur powinien przemyśleć, bo każdy kolejny…”

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w niedzielę wrócił na ring po ponad rocznej przerwie. ”Szpila” wystąpił w walce wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Warto zaznaczyć, że był to ostatni start pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis