MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO]

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO]

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Szpilka vs. Różański

Artur Szpilka to jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce. Zawodnik pochodzący z Wieliczki to były pretendent do tytułu mistrza świata. Szpilka w pojedynku o najważniejsze trofeum przegrał jednak pojedynek z Deontay’em Wilderem . W przeszłości „Szpila” mierzył się z takimi nazwiskami jak m.in. Chisora, Adamek czy Kownacki. Pojedynek z Różańskim był pierwszym od marca 2020 roku, kiedy przez kontrowersyjną decyzję sędziowską wygrał z Siergiejem Radczenko.

Szpilka zabrał głos po porażce!

W niedzielny wieczór, Artur przegrał swój pojedynek na gali KnockOut Promotions z Łukaszem Różańskim. Stawką walki był pas mistrzowski WBC International w wadze bridgerweight.

„Szpila” po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki. Były pretendent do tytułu mistrza świata zamieścił relacje na swoim Instagramie.

Posted by UFC Poland on Monday, May 31, 2021

Siemanko. Pewnie zastanawiacie się – jak się czuje? Nie jest to nic fajnego dla każdego sportowca. Najważniejsze jednak, że jest zdrowie. Wszystko jest okej – poza małymi kontuzjami. Prawdopodobnie mam zerwane więzadło w kolanie oraz staw skokowy. Jutro idę do doktora. Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie. Głównie do moich przyjaciół. Dziękuję za to, co zrobiliście. Wieliczka, Kraków, Szczecin, Bochnia, Warszawa – dziękuję! To było coś niesamowitego. Pozdrawiam – zawsze ten sam!

Szpilka nie podjął jeszcze decyzji, co do jego przyszłości. Czy dalej będzie kontynuował karierę sportową?

Zobacz także:

Reakcje środowiska po walce Szpilki! ”Artur powinien przemyśleć, bo każdy kolejny…”

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w niedzielę wrócił na ring po ponad rocznej przerwie. ”Szpila” wystąpił w walce wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Warto zaznaczyć, że był to ostatni start pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego.

Kamiszka komentuje przegraną Szpilki: Artur jest zdrowy, mamy siebie i to jest najważniejsze… [WIDEO]

Kamila Wybrańczyk na gorąco skomentowała pojedynek swojego narzeczonego Artura Szpilki (24-5, 16 KO). Wojownik z Wieliczki doznał następnej bolesnej przegranej przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis