MMA PLBonus BGCBonus BGC odpowiada na słowa Dresika: Spoko, zapraszam, adres znasz!

Bonus BGC odpowiada na słowa Dresika: Spoko, zapraszam, adres znasz!

Piotr Witczak wypowiedział się o potencjalnej walce z ”Warszawskim Dresikiem”. ”Bonus BGC” zapewnia, że Norbert Janecki nie chce skrzyżować rękawic.

”Łazarski Gladiator” najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego ósmego sierpnia. Będzie to walka z Jakubem ”Japczanem” Piotrowiczem na gali High League. Witczak będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Gala odbędzie się w Ergo Arenie.

Bonus BGC: Powiedział, że możemy spotkać się na ulicy!

Piotr Witczak twierdzi, że Norbert Janecki nie chce podjąć wyzwania. Warto zaznaczyć, że do ich starcia miało dojść na gali PunchDown. Oczywiście rywalizacja na liście. ”Warszawski Dresik” w ostatniej chwili wypadł z powodu kwarantanny i jak zapewnia swój konflikt z Bonusem wyjaśni na ulicy!

Co z Warszawskim Dresikiem? No chłopak, gdzieś tam mnie obrażał w wywiadach. Nie chce ze mną walki w oktagonie. Nie wiem czemu nie chce tej walki, nie wiem czy się boi czy nie. Powiedział, że możemy spotkać się na ulicy. Spoko, zapraszam, adres znasz!

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz twarzą w twarz z rywalką przed UFC 265 [WIDEO] Kibicujecie?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą UFC 265. Twarzą w twarz ze swoimi rywalami spotkali się uczestnicy poszczególnych pojedynków, w tym m.in. Karolina Kowalkiewicz (12-6).

UFC 265: Potężna przepychanka między Lewisem a Gane! Dana White w panice, interweniowała ochrona [WIDEO] Kto będzie dzisiaj górą?

Za nami ceremonia prezentacji zawodników przed dzisiejszą galą UFC 265. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej między Derrickiem Lewisem a Cirylem Gane. Staredown między tymi zawodnikami był bardzo energiczny!