MMA PLNajnowszeHighleagueBomba pokazał pewną wiadomość! Wściekły Murański nie wytrzymał i rzucił się na rywala! [WIDEO]

Bomba pokazał pewną wiadomość! Wściekły Murański nie wytrzymał i rzucił się na rywala! [WIDEO]

Dzieje się podczas trzeciego panelu High League 5. Miało dojść do wyjaśnienia sytuacji czy pojawi się zakład podczas walki Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą. Ostatecznie ”Muran” zapewnił, że nie będzie tego zakładu.

Murański

”Muran” najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego grudnia. Będzie to pierwsza walka w organizacji High League. Podczas piątej edycji w Łodzi zobaczymy jego starcie w formule K-1 z Pawłem Bombą. Murański będzie zdecydowanym faworytem.

Mateusz ostatnie starcie odnotował na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. ”Muran” postanowił przyjąć wyzwanie i w formule bokserskiej zmierzył się z Vaso Bakoceviciem. Czarnogórzec, to doświadczony zawodnik MMA, który ma za sobą pojedynki w organizacji Bellator czy chociażby KSW. Murański po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Murański rzucił się na przeciwnika!

Mateusz Murański postanowił na konferencji podejść do przeciwnika i pokazać mu nagranie. Padły mocne słowa z obu stron. Mateusz nie chciał jednak pokazywać tego nagrania ani mówić co na nim się znajduje.

Podczas face to face ”Scarface” wyciągnął telefon i postanowił pokazać pewne wiadomości – było blisko, aby było to widoczne na kamerze. W tym momencie wściekły ”Muran” rzucił się na przeciwnika.

Sami zobaczcie:

https://www.youtube.com/watch?v=elwgc0JbO4Q

Zobacz także:

UFC 282: W takim stylu wygrywa najbliższy rywal Błachowicza! Zobaczcie w akcji Ankalaeva! [WIDEO] Widzieliście?

Magomed Ankalaev (18-1) vs Jan Błachowicz (29-9) o pełnoprawny pas UFC w wadze półciężkiej – takie starcie odbędzie się już z soboty na niedzielę w Las Vegas. Polak będzie chciał wrócić na tron! Wyzwanie nie będzie łatwe, bowiem Rosjanin kolejnymi zwycięstwami udowodnił, że jest godnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Na kanale UFC pojawił się materiał z najlepszymi skończeniami w wykonaniu Ankalaeva.

Tsarukyan marzy o rewanżu z Makhachevem: Mam nadzieje, że dostanę walkę o tytuł za… Co wy na to?

Arman Tsarukyan (18-3) nie może doczekać się następnego pojedynku w UFC po ostatniej przegranej z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem. Reprezentant Armenii powróci do klatki największej organizacji na świecie już siedemnastego grudnia. Arman zdradził, że jego wymarzonym starciem jest rewanż z aktualnym mistrzem wagi lekkiej – Islamem Makhachevem (23-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis